PRZEPIS NA specjalny SOK. Lekarz powiedział 82-letniemu mężczyźnie, że tylko 13% jego serca działa. Jak się uzdrowił

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

PRZEPIS NA SOK, KTÓRY UZDRAWIA. Lekarze byli zdumieni. Sądzili, że ten 82 latek, który miał zawał, umrze wkrótce po powrocie do domu. Zobacz jak sam się uzdrowił ! OTO JEGO DOMOWY PRZEPIS NA SOK, KTÓRY UZDRAWIA – MOŻESZ TEŻ ZASTOSOWAĆ.

Serce tego 82-letniego mężczyzny funkcjonowało zaledwie w 13% po przebytym zawale serca, a lekarze nie dawali mu dużo czasu.

Mężczyźnie, po zdiagnozowaniu, przepisano leki ale doprowadziły one do nowych problemów zdrowotnych.

Wkrótce stwierdzono u niego niewydolność nerek  i powiedziano, że nie ma nic co mogłoby mu pomóc.

Rozczarowany mężczyzna zaczął przygotowania do własnej śmierci.

Był w złym stanie –  ledwo mógł chodzić bo był zbyt słaby.

Nie był w stanie oddawać moczu z powodu  bardzo silnego bólu.

Ze względu na jego stan, został przyjęty do szpitala.

Aż pewnego dnia poprosił o …

I tak powstał ten niezwykły i prosty przepis.

Teraz też go możesz zastosować.

hotto.pl-co-na-serce-po-zawale-domowy-sposob-na-wyleczenie-PRZEPIS-NA-SOK-KTORY-UZDRAWIA

Lekarz powiedział 82-letniemu mężczyźnie, że tylko 13% jego serca działa.  A tymczasem…

Pewnego dnia wykończony chorobami i  złym samopoczuciem poprosił o … szklankę świeżego soku z marchwi, który przyniósł jego wnuk.

Jak tylko go wypił, jego stan wyraźnie się poprawił.

Lepiej się poczuł, odzyskał apetyt, udało mu się prawidłowo oddać mocz a zastrzyk energii przywrócił kolory na jego twarzy.

Jego ciśnienie krwi wróciło do normy.

Jak do tego doszło ?

Lekarze byli zdumieni.

Sądzili przecież, że człowiek umrze wkrótce po powrocie do domu.

Jednak udało mu się jednak wyleczyć naturalnie, a później został wypisany ze szpitala.

Wrócił do domu i jest obecnie w świetnej kondycji.

Zobacz jak i dlaczego się uzdrowił !

Kiedy chory na serce 82 letni mężczyzna poprosił o szklankę świeżego soku z marchwi poczuł poprawę samopoczucia.

Uchwycił się tej zmiany i zaczął pić sok ze świeżej marchwi 3 razy dziennie.

Z dnia na dzień stawał się zdrowszy.

A wystarczyły tylko 3 szklanki dziennie świeżo wyciśniętego soku z marchwi.

Związek między sokiem z marchwi i zdrowiem serca

Marchew jest bogata w niezbędne witaminy i minerały istotne dla ogólnego stanu zdrowia.

Spożywanie jej regularnie zmniejsza ryzyko:

otyłości – z uwagi na dużą ilość błonnika marchew zmniejsza zaparcia i przyspiesza trawienie (może być spożywana na diecie gdyż jest niskokaloryczna,

chorób serca – oczyszcza tętnice, obniża poziom złego cholesterolu, zmniejszając ryzyko chorób serca i udaru mózgu,

chorób oczu – dzięki bogactwu witaminy A działa dobrze na wzrok, na skórę (zapobiega tworzeniu się zmarszczek, poprawia koloryt skóry)

raka – wysoki poziom beta-karotenu i falkarinolu chroni przed uszkodzeniami i starzeniem się komórek oraz przed rozwojem chorób nowotworowych.

choroby nerek – Właściwości lecznicze zawarte w soku z marchwi są pomocne dla oczyszczania i filtrowania nerek. Sok z marchwi ma działanie również moczopędne i pomaga wyeliminować nadmiar płynów z organizmu.

– W formie papki (ze świeżo startej marchwi lub gotowanej) nałożonej na miejsce objęte stanem zapalnym pomaga zmniejszyć je. Pomaga zmniejszyć zapalenie stawów, reumatyzmu, artretyzmu i innych stanów zapalnych.

– Czyni cuda dla wzmocnienia układu odpornościowego poprzez zwiększenie produkcji białych krwinek.

– Sok z marchwi pomaga poprawić jakość i ilość mleka z piersi karmiącej matki. A picie soku z marchwi w czasie ciąży zmniejsza szanse na żółtaczkę u dziecka.

Pomaga na robaki – jedna szklanka świeżego soku z marchwi rano wypijana codziennie przez tydzień może pomóc pozbyć się pasożytów u dzieci.

– I wreszcie marchewka jest dobra na zęby (chroni zęby przed próchnicą).

Większość właściwości ochronnych dla serca można przypisać wysokiej zawartości witamin A i C.Witamina A

Jak sugerują badania opublikowane w 2008 roku w Heart and Circulatory Physiology Journal , witamina A może rzeczywiście walczyć z chorobami serca.

Jej działanie polega na zapobieganiu pogrubianiu ścian komory serca i zmniejszenie skutków stresu na naczynia krwionośne, co jest często przyczyną niewydolności serca.

Witamina C

Naukowcy z Linus Pauling Institute twierdzą, że witamina C może zapobiegać chorobie wieńcowej serca jak również zmniejsza ryzyko zgonu z powodu choroby serca.

Wystarczy kubek świeżego soku z marchwi, który zawiera 10% dziennego zalecanego spożycia witaminy C, więc upewnij się, aby włączyć to zdrowe warzywo do diety.

Witamina K

Oprócz witamin A i C, marchew jest również bogata w witaminę K, która stymuluje komunikację komórkową i utrzymuje krzepnięcie krwi pod kontrolą.

Osoby po udarze muszę uważać – jeśli bierzesz leki na obniżenie krzepliwości krwi po przebytym udarze, uważaj z przyjmowaniem witaminy K (nawet jedzenie sałaty, kapusty kiszonej czy marchwi bogatej w witaminę K może być groźne. Może dojść do spożycia nadmiaru witaminy K i pojawienia się krwi w stolcu albo nawet krwawienia).
Nie wszystko co dobre dla jednego, musi pomóc komuś innemu.
Zawsze dlatego w razie wątpliwości pytać lekarzy.

Zastosuj także specjalnie dobrane ZIOŁA NA SERCE, POPRAWĘ KRĄŻENIA I CIŚNIENIA

Sprawdź to.

Warto.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

PRZEPIS NA SOK, KTÓRY UZDRAWIA. Lekarze byli zdumieni. Sądzili, że ten 82 latek, który miał zawał, umrze wkrótce po powrocie do domu. Zobacz jak sam się uzdrowił ! OTO JEGO DOMOWY PRZEPIS NA SOK, KTÓRY UZDRAWIA – MOŻESZ TEŻ ZASTOSOWAĆ.
http://hotto.pl/lekarz-powiedzial-82-letniemu-mezczyznie-ze-tylko-13-jego-serca-dziala-zobacz-jak-sam-sie-uzdrowil/…

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje