Jak zrobić eliksir oczyszczający wątrobę i dodatkowo pozbyć się alergii

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Jak oczyścić wątrobę, pozbyć się kamieni i alergii – kuracja

Kamienie, które gromadzą się w wątrobie, mogą mieć wpływ na występowanie alergii. Oczyszczenie wątroby pomoże nam oczyścić organizm i zniwelować skutki alergii. Możemy to zrobić domowym sposobem
Autorką kuracji na oczyszczenie wątroby z kamieni a organizmu z alergii i pasożytów jest Dr Huldy Clark.  (na podstawie: Dr Huldy Clark The Cure for All Diseases).  Dr Huldy Clark używała również w czasie tej kuracji specjalnego urządzenia, którym przeprowadzała przez tydzień oczyszczanie organizmu z pasożytów albo zamiennie stosowała przez 3 tygodnie kurację ziołową przeciw pasożytom. Zalecała aby całą kurację przeprowadzać, gdy organizm nie jest osłabiony przeziębieniem lub grypą. Jeśli to jest możliwe należy wyleczyć przed kuracją zęby. Pozytywne efekty kuracji zależą od przestrzegania wskazówek i godzin podanych poniżej.

Uprzedzam – artykuł jest długi , bo dokładnie wyjaśnia całą kurację. Myślę, że warto przeczytać.

hotto.pl-jak-oczyscic-watrobe-pozbyc-sie-alergii-i-pasozytow-kamienie
Kuracje oczyszczania wątroby przeprowadzamy wówczas, gdy nasz organizm nie jest osłabiony przeziębieniem lub grypą.

WAŻNE: Podane godziny i wskazówki należy bezwzględnie przestrzegać. Według mnie osoby z kamieniami w woreczku żółciowym, które miały kiedykolwiek kolkę woreczka żółciowego powinny się mocno zastanowić nad rozpoczęciem kuracji (chociaż Dr H.Clark nie stawiała takich ograniczeń) i oczywiście skonsultować z lekarzem. Może należy przedłużyć fazę wstępną (tak jak radzi Andrew Moritz).

Wg Andrew Moritza oczyszczanie powinno poprzedzić dłuższe przygotowanie do kuracji – przygotowanie polega na odstawieniu na 6 dni mięsa, sera, mleka, tłuszczu. W tym czasie jest się na diecie lekkostrawnej i dodatkowo wypija 1 litr soku jabłkowego (bez cukru i nie z koncentratu) dziennie przez 6 dni – sok jabłkowy rozmiękcza kamienie.
A tutaj wytłumaczenie dlaczego nie zawsze można oczyszczać wątrobę – polecam ten filmik zanim podejmiesz decyzję o rozpoczęciu oczyszczania wątroby.

I oczywiście jak zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed przeprowadzeniem tej kuracji.

Kurację na oczyszczenie wątroby przeprowadzamy od piątku do niedzieli

W piątek (przygotowanie) a w weekend właściwa kuracja. Należy przerwać stosowanie ziół przeciw pasożytom i na oczyszczenie nerek na dzień przed kuracją.

Podobne artykuły, które również interesują innych:

loading…


PIĄTEK
W piątek (kiedy zaczynamy przygotowanie do kuracji) nie bierzemy żadnych leków, witamin, nie pijemy ziół (które nie są konieczne). Wieczorem w piątek ( a nawet już wieczorem w czwartek) dobrze jest zrobić lewatywę lub wypić przeczyszczające zioła.

SOBOTA
do godziny 14.00 – I i II śniadanie jemy do godziny 14.00 – mają to być posiłki lekkie bez tłuszczu, nie pijemy mleka. Proponowany jadłospis: płatki owsiane na wodzie, owoce, gotowane na parze warzywa, sok cytrynowy kasza, chleb, miód, dżem, pieczone ziemniaki (bez masła i produktów mlecznych). W ten sposób nie obciążamy pracy wątroby i cała energia skierowana jest na jej oczyszczenie. Wypijamy 0,5 – 1 litra wody. Możemy jeść i pić do godz. 14.00.
Uwaga: Należy ściśle przestrzegać godzin !

ELIKSIR” OCZYSZCZAJĄCY WĄTROBĘ – składniki:
– 125 ml oliwy z oliwek
– 1-2 duże czerwone grapefruity
– 750 ml wody
– 4 łyżki soli gorzkiej „epsom”

JAK robimy ROZTWÓR Z SOLI EPSOM – W szklanym dzbanku mieszamy wodę z solą 4 łyżki soli epsom w wodzie (750 ml) i wstawiamy do lodówki. Uzyskamy w ten sposób 4 porcje po ok. 180 ml, tj.  3/4 szklanki każda.

14.00 – Jemy tylko do godziny 14.00

18.00 – o godzinie 18.00 wypijamy pierwszą dawkę (czyli ¾ szklanki) roztworu solnego. Jeśli czujemy pieczenie ust należy przepłukać je czystą wodą. Pamiętajmy, że w sobotę jemy tylko do 14.00 godziny, później już nie.

20.00 – o godzinie 20.00 wypijamy drugą dawkę roztworu solnego. Powinniśmy rozpocząć przygotowania do spania. Mimo, że nie jemy od 14.00 nie czujemy głodu, gdyż sól gorzka oczyszcza jelita. Można dla przyspieszenia działania roztworu z solą wyjść na krótki spacer wokół domu.

21.45 – godzina 21.45 – przygotowujemy NAPÓJ Z OLIWY I GREJPFRUTA. Składniki powinny mieć temperaturę pokojową. Do słoika z pokrywką wlewamy pół szklanki oliwy z oliwek (125 ml), następnie wyciskamy świeżego grejpfruta tak, aby uzyskać minimum pół szklanki przecedzonego soku (najlepiej gdy mamy 3/4 szklanki przecedzonego soku), dolewamy go do słoika z oliwą. Zakręcamy wieczko i mocno wstrząsamy, aby mikstura dobrze  się wymieszała.

22.00 – Do godziny 22.00 – przed wypiciem mikstury należy udać się do toalety, nawet więcej niż jeden raz. Najpóźniej o godzinie 22.00 musimy wypić napój z oliwy i grejpfruta (pić możemy od 5 do 15 minut)  – pijemy go przez słomkę w ciągu 5 minut. Osoby starsze lub osłabione powinny olej z sokiem pić  powoli (w ciągu 15 minut), również przez słomkę. Odstępy czasu między piciem  roztworu solnego a oliwą z grejpfrutem są bardzo ważne dla powodzenia kuracji.

WAŻNE: Po wypiciu oliwy należy jak najszybciej udać się do łóżka i NATYCHMIAST POŁOŻYĆ SIĘ NA PLECACH z głową podłożoną wyżej na poduszce i  w tej pozycji leżymy  w bezruchu przez 20 minut (naprawdę nie należy tej kwestii lekceważyć).

Powodzenie tej kuracji zależy od tego, żeby leżeć spokojnie. Zwróć uwagę, czy kamienie żółciowe lub wątrobowe przesuwają się. Niektórzy czują jakby kulki wydobywały się z wątroby. Podczas tego procesu nie odczuwa się bólu, ponieważ sól gorzka otworzyła drogi żółciowe. Po 20 minutach ułóż się swobodnie do spania. Po położeniu się do łóżka nie powinno się już wstawać.

NASTĘPNEGO DNIA PO KURACJI

Bądź na bieżąco >>> hotto.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>>
POLUB STRONĘ hotto

 

Zaraz po przebudzeniu, ale nie wcześniej niż o 6.00 rano (jeśli po przebudzeniu mamy lekkie bóle brzucha lub jest niedobrze należy poleżeć jeszcze trochę, te dolegliwości powinny minąć po krótkim czasie, udajemy się ewentualnie do łazienki) wypijamy 3/4 szklanki (180 ml) rozpuszczonej soli (to już 3 porcja).
Nie pijemy tej porcji przed godzina 6.00.

– po 2 godzinach – wypijamy czwartą porcję wody z solą (180 ml). Kładziemy się ewentualnie na chwilę do łóżka

– po kolejnych dwóch godzinach możemy już napić się soku owocowego rozcieńczonego trochę z wodą.

– po kolejnej pół godzinie możemy zjeść owoc (najlepiej pieczone jabłko).

– godzinę po zjedzeniu owocu można już zjadać lekkie potrawy (ale nadal bez tłuszczu).

wieczorem można jeść normalnie (ewentualne zmęczenie powinno minąć). Wypijamy kwaśne mleko (uzupełnienie flory bakteryjnej w jelitach).

REAKCJE PODCZAS KURACJI

po wypiciu pierwszy raz rozpuszczonej soli może nastąpić po 2 godzinach biegunka. Drugiego dnia kuracji po wypiciu rozpuszczonej soli może również nastąpić biegunka. Zwróć szczególną uwagę na to co zostaje wydalone (drugiego dnia kuracji). Policz ile kamieni zostało wydalonych. Kamienie żółciowe mogą różnić się kształtem i kolorem. Są one przeważnie zielone – to są te prawdziwe kamienie żółciowe, ale mogą być tez brązowe, białe, czerwone, bordowe, wielkości pestek jabłka. Czasami drogi żółciowe wypełnione są kryształkami z cholesterolu, które nie zostały przekształcone w kamienie.
Po wydaleniu wygląda to jak piana.
Ważne jest, aby się tego też pozbyć. To hamuje prawidłowe funkcjonowanie wątroby.
Po kuracji można mieć luźny stolec 1-2 dni.

Należy pamiętać o piciu kwaśnego mleka. Mając alergię lub inną poważną chorobę, należy wydalić przynajmniej 2000 kamieni.

Dlatego ważne jest powtórzenie kuracji, ażeby usunąć wszystkie kamienie.
Między kuracjami powinno być przynajmniej 2 tygodnie przerwy.

Po powrocie do zdrowia wskazane jest oczyszczanie wątroby raz na pół roku. I jeszcze jedna kwestia – dieta – jeśli nic nie zmienimy w naszej diecie, wrócimy do swoich dawnych nawyków dorobimy się wkrótce nowych kamieni.

Sprawdź też inne wpisy a blog, jeśli Ci się podoba polub i UDOSTĘPNIJ INNYM, może się komuś przydać

loading…


Zapisz

Zapisz

Zapisz

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje