JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ 10 KG. SKUTECZNA DIETA LAST MINUTE. Jadłospis ułożony przez dietetyków

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ 10 KG, CZYLI SKUTECZNA DIETA LAST MINUTE, BEZ EFEKTU JOJO. JEDNA Z INTERNAUTEK SCHUDŁA NA TEJ DIECIE AŻ 11 KG W 2 TYGODNIE  Jadłospis ułożony przez dietetyków!

TO PROSTA DIETA ODCHUDZAJĄCA i ostatnio bardzo popularna.
Dzięki tej diecie można schudnąć od 10 kg a nawet do 14 kg.

Jedna z Internautek pisze, żeja na tej diecie schudłam 11 kg i zakończyłam ją 2 tygodnie temu!! i wiecie co jest najlepsze ze przez te następne 2 tygodnie schudłam kolejne 4,5!! a wiec warto!! ograniczyłam się teraz tylko w słodyczach i ziemniakach i to działa cuda!!!

Dieta przyspiesza metabolizm, zmniejsza uczucie głodu a wszystko bez efektu jojo ale pod warunkiem bardzo ścisłego przestrzegania zasad diety.

– Nie wolno: ani zgrzeszyć jedząc coś niedozwolonego ani przerwać ją nawet na chwilę (jeśli się to zrobi, trzeba zaczynać od nowa), nie wolno zmieniać menu.
Każdy kto podejmuje się zastosować tę dietę powinien skonsultować ją z lekarzem, gdyż nie jest to dieta ani łatwa ani zbilansowana.

To dieta, która jest bardzo uboga w węglowodany i niskokaloryczna, przez co przypomina dietę kopenhaską. Jest to monodieta, a przez to, że jest niezbilansowana, może przez to prowadzić do niedoborów pewnych składników w organizmie.

– Może być ratunkiem w wyjątkowych sytuacjach (taka dieta na ostatnią chwilę – LAST MINUTE) i pod warunkiem BARDZO DOKŁADNEGO TRZYMANIA SIĘ ZASAD I JADŁOSPISU DIETY oraz wypijania 2-3 litrów wody dziennie.
– Dieta trwa tylko 14 dni
(i ani dnia dłużej) !
– Może być powtarzana 1 raz w roku
(a nawet najlepiej co 2 lata).

Tyjemy latami a potem gdy chcemy schudnąć szukamy sposobów i diet „JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ, NAJLEPIEJ 5 KG W TYDZIEŃ CZY 10 KG W 14 DNI„. Co jakiś czas staje się modna jakaś nowa dieta, najlepiej DIETA CUD. Ileż ich jest: DIETA ŚRÓDZIEMNOMORSKA, KOPENHASKA, DUKANA, ATKINSA, DIETA 1000 kcal, 1200 kcal, dieta Paleo.

hotto.pl-dieta-last-minute-jak-szybko-schudnac-10-kg

Jedną z takich SZYBKICH DIET (NIEMALŻE LAST MINUTE) JEST DIETA, DZIĘKI KTÓREJ MOŻNA SCHUDNĄĆ 10-14 KG W 2 TYGODNIE. Dieta ta wywodzi się z Oslo w Norwegii i została tam opracowana przez norweskich dietetyków, często nazywana jest dietą norweską. Ale nie jest to dieta dla każdego. Powinna być skonsultowana z dietetykiem.
W czasie diety:
– jemy pierwsze i drugie śniadanie oraz obiad.
Nie jemy kolacji !!

Codziennie jemy:

  • dużo gotowanych jajek, które dostarczają nam witaminy A,E,D,K,B, minerały jak magnez, sód, potas, fosfor, wapń, żelazo,cynk i selen, betakaroten i luteinę a także
  • grapefruity, które są bardzo niskokaloryczne, zmniejszają apetyt, gdyż obniżają poziom insuliny we krwi, zapobiegają odkładaniu się tłuszczu w organizmie, oczyszczają wątrobę, przyspieszają trawienie oraz dostarczają antyoksydanty usuwające wolne rodniki a także witaminy i minerały.
  • surówki z warzyw,
  • chleb razowy,
  • gotowane mięso i
  • gotowane ryby.

Nie wolno jeść tłuszczu, cukru ani soli, spożywać alkoholu, gazowanych napojów ani mleka.
Kaloryczność składników w tej diecie oscyluje w granicach od 1000-1150 kcal dziennie :

  • 100g grejpfruta = 20 kcal (100g mandarynki = 35 kcal, 100g pomarańczy = 40 kcal)
  • jajko gotowane = 88 kcal (białko smażone = 20 kcal)

Wiele osób zwraca uwagę na utratę apetytu. Ma to się dziać za sprawą połączenia kwasu z grapefruita z białkiem jajka kurzego – co ma BARDZO SKUTECZNIE SYCIĆ GŁÓD i dlatego NIE CZUJEMY GŁODU.

Jedna z Internautek pisze, że ” ja na tej diecie schudłam 11 kg i zakończyłam ją 2 tygodnie temu!! i wiecie co jest najlepsze ze przez te następne 2 tygodnie schudłam kolejne 4,5!! a wiec warto!! ograniczyłam się teraz tylko w słodyczach i ziemniakach i to działa cuda!!! „

Każdy kto tę dietę stosował podkreśla, że 4-5 dzień jest najtrudniejszy !
Przed zastosowaniem (a jeszcze lepiej po) tej radykalnej diety warto zrobić sobie detoks wątroby i oczyścić z toksyn i spalić przy okazji niepotrzebny tłuszcz Detox gwarantowany i odciążenie wątroby.

CAŁY TYGODNIOWY JADŁOSPIS:

Śniadania: 1-2 jaja, herbata (za wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane).

TYDZIEŃ I DIETY:

1 dzień
I śniadanie: 3 jajka gotowane (można po wiedeńsku), herbata lub słaba kawa
II śniadanie: 3 jajka gotowane (można po wiedeńsku), grejpfrut, herbata lub słaba kawa (nigdy słodzone)
obiad: 3 jajka gotowane (można po wiedeńsku), surówka warzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba

2 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: 1-2 jaja, grejpfrut, herbata lub kawa
obiad: mięso wołowe gotowane, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata

3 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu
obiad: 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciny, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa

4 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata
obiad: 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba


5 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: jaja, szpinak, kawa lub herbata
obiad: ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata

6 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: sałatka z owoców, herbata lub kawa
obiad: wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata

7 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut
obiad: zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, kapusta gotowana, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata

DRUGI TYDZIEŃ DIETY:
Powtarzamy jedzenie wg. w/w jadłospisu jak w pierwszym tygodniu.
zdrowie-hotto-pl-moj-sukces

…PRZY OKAZJI ŚWIĘTUJĘ MÓJ MAŁY SUKCES – czyli jak schudłam ponad 15 kg kg bez diety w 3 mce.

Dzielę się tym moim sukcesem, gdyż przez ostatnie 3 miesiące sprawdzałam na sobie  działanie niezwykłych EKSTRAKTÓW Z ZIÓŁ NA ODCHUDZANIE, PRZYSPIESZENIE METABOLIZMU, POPRAWĘ TRAWIENIA, SPALANIE TŁUSZCZU, ZMNIEJSZENIE APETYTU NA SŁODYCZE I ZMNIEJSZENIE WCHŁANIANIA TŁUSZCZU I WĘGLOWODANÓW.

Nie zamierzałam tyle schudnąć ale chciałam przetestować skuteczność (po tym jak zostałam poproszona o opinię moich znajomych, którzy  zajmują się tym tematem) – ten ODCHUDZAJĄCY EKSTRAKT ZIOŁOWY działa supermam mniej ponad 15 kg w 3 miesiące bez diety odchudzającej i bez jojo !!! 
I nie jest to reklama tylko moje zadziwienie, którym się cieszę i dzielę –  uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis.

Warunek stosowania, żeby było skuteczne: trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa. Ale za to okazały się skuteczne…

Jeszcze raz – WAŻNE ZASADY DIETY, które trzeba rygorystycznie przestrzegać (wraz z dokładnym w/w jadłospisem):
– Wymaga picia dużo wody niegazowanej – przez całe 2 tygodnie stosowania diety pijemy dziennie 2-3 litry (aby utrzymać organizm właściwie nawodniony i odżywić komórki, dzięki czemu toksyny łatwiej zostaną usunięte. Dodatkowo woda eliminuje uczucie głodu, ponieważ nasze ciało często myli głód z pragnieniem.
Dieta jest uboga w węglowodany jest więc należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety. Dieta jest bardzo prosta dlatego nie powinno być większych problemów w jej realizacji.
– Aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i zapobiec wiotczeniu skóry, jest wysoce zalecane, aby wykonywać chociaż proste ćwiczenia, pójść na spacer lub popływać na basenie. No i stosować peeling kawowy, który można łatwo zrobić w domu.

– Ta dieta, ściśle przestrzegana pomaga stracić 10-14 kilogramów w ciągu zaledwie 2 tygodnie i w przeciwieństwie do wielu innych diet nie ma efektu jojo.
– Może być ratunkiem w wyjątkowych sytuacjach i pod warunkiem BARDZO DOKŁADNEGO TRZYMANIA SIĘ ZASAD I JADŁOSPISU DIETY oraz wypijania 2-3 litrów wody dziennie.
– Dieta trwa tylko 14 dni (i ani dnia więcej) !
– Może być powtarzana tylko 1 raz w roku (a nawet najlepiej co 2 lata).

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródlo: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje