WYZWANIE 30 DNI Z MEL B – CAŁY PLAN -10 minut na uda, brzuch, pośladki, ABS. Jak schudnąć, wyrzeźbić ciało i pozbyć się cellulitu

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

WYZWANIE 30 DNI Z MEL B – CAŁY PLAN -10 minut na uda, brzuch, pośladki, ABS. Jak schudnąć, wyrzeźbić ciało i pozbyć się cellulitu.  Na czym polega WYZWANIE 30 DNI Z MEL B?Poznaj CAŁY PLAN TRENINGOWY Z MEL B, tzw WYZWANIE Z MEL B.

Przez cały miesiąc wykonujesz komplet ćwiczeń opracowany przez piosenkarkę i trenerkę fitness Mel B. To bardzo popularne ćwiczenia, które dają rewelacyjne efekty.

Trening obejmuje wszystkie newralgiczne partie mięśni: brzuch, uda i pośladki. Dzięki nim traci się nadwagę i cellulit.

Podejmij to WYZWANIE 30 DNI, by już za miesiąc, moc się cieszyć efektami 🙂

MEL B – OPINIE

Jedna z dziewczyn ćwiczących z Mel B pisze jakie są EFEKTY MEL B: „2 dzień trzeciego tygodnia i 7 kilo mniej (bez diety)! na prawdę warto dziewczyny, grunt to się nie poddawać!”.

Inna dodaje: „Ćwiczenia są na utratę wagi i na mięśnie ale efekty zależą od organizmu. Każde ćwiczenie pozwala zrzucić parę kilogramów”.

Kolejny cytat: „po 2 tyg już widziałam efekty. Robię MEL B WYZWANIE dokładnie 9 tyg i zmiany są ogromne a i 9 kilo mniej”

Inna dziewczyna z kolei tak pisze „Hej dzisiaj mam 28 dzień i przy ścisłej diecie udało mi się zgubić z Mel b 11,7kg. Nie mam zamiaru na tym poprzestać bo chce jeszcze zgubić drugie tyle,wtedy będę szczęśliwa.

Zaczynając myślałam że to będzie kolejna „Chodakowska” i nie będzie mi się chciało ćwiczyć bo szybko się zmęczę i jestem osoba która bardzo szybko się zniechęca ale mimo iż pierwszy trening musiałam przerywać i odpoczywać dłużej niż Mel B zrobiłam cały mimo że nie dokładnie,a za to teraz robię dokładnie wszystkie ćwiczenia i nie wyobrażam sobie dnie bez poświęcenia go na ćwiczenia i wręcz nie mogę się doczekać tego uśmiechniętego głosu jakim zachęca nasz Mel B. Polecam wszystkim.”

Dziewczyny też radzą, żeby DLA POPRAWIENIA EFEKTÓW „trzymać odpowiednią dietę czyli jeść 4-5 posiłków co 2-3 godziny, należy pić dużo wody, wyrzekać się słodyczy i fast foodów”.

Myślę, że warto i te słowa wziąć pod uwagę, szkoda marnować efektów przy dużym bądź co bądź wysiłku fizycznym.

Na początek wszystkie ćwiczenia osobno (średnio to po 10 minut) a potem cały plan treningu na każdy dzień tygodnia. Dzięki temu możesz ćwiczyć z Mel B bez konieczności skakania ze strony na stronę.

NA TEJ STRONIE MASZ CAŁE UPORZĄDKOWANE WYZWANIE Z MEL B (wszystkie ćwiczenia i dzienne treningi). I dlatego ten wpis jest bardzo, bardzo długi.

Ale chyba warto mieć wszystko uporządkowane na jednej stronie. Powodzenia.

I wybacz, że ten wpis tak długo się wczytuje ale przy takiej ilości pobrań… tak się niestety dzieje. Coś za coś 🙂

hotto.pl-30-dniowe-wyzwanie-z-mel-b-na-brzuch-uda-posladki-caly-trening-opinie
NA POCZĄTEK POZNAJ POSZCZEGÓLNE ĆWICZENIA NA DANE CZĘŚCI CIAŁA I do tego ROZGRZEWKA:

MEL B ROZGRZEWKA – 10 MINUT– Pamiętaj zaczynać każde ćwiczenie od ROZGRZEWKI, która przygotowuje organizm do wzmożonego wysiłku, zmniejsza ryzyko zwichnięcia i kontuzji :

MEL B NOGI – 10 MINUTOWE ĆWICZENIA NA NOGI Z MEL B – na ujędrnienie pośladków i wyszczuplenie ud, na pozbycie się cellulitu z ud i pośladków.

moj-sukces
PRZY OKAZJI ŚWIĘTUJĘ MÓJ MAŁY SUKCES – czyli jak schudłam 15 kg bez diety w 3 mce Mogę się wreszcie podzielić moim sukcesem i odkryciem (testowanym osobiście od jakiegoś czasu), czyli Koncentratem Ziół na odchudzanie (3 w 1), który (co potwierdzam) oczyszcza, spala tłuszcz, reguluje trawienie, likwiduje zaparcia i odchudza a poza tym co było dla mnie ważne ZMNIEJSZA APETYT NA SŁODYCZE . Ja dzięki temu koncentratowi ziół SCHUDŁAM PONAD 15 KG BEZ DIETY w niecałe 3 miesiące.
I nie jest to reklama tylko moje odkrycie, z którego się cieszę i dzielę – gdy znajduję coś dobrego to uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis. Warunek stosowania, żeby było skuteczne: trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa. Ale za to okazały się skuteczne… bo poza tym, że schudłam to jeszcze nie mam jojo !!!

MEL B – RAMIONA – 10 MINUTOWY TRENING RAMION Z MEL B na piękne ramiona bez żadnych zwisów czy „motylków”

MEL B BIUST – 10 MINUTOWY TRENING KLATKI PIERSIOWEJ I PLECÓW – dzięki tym ćwiczeniom piersi nabiorą kształtu jednak się nie powiększą. Biust
stanie się ładniejszy i bardziej ujędrniony

MEL B ABS – 10 MINUTOWY TRENING ABS Z MEL B NA WYROBIENIE MIĘŚNI BRZUCHA
ABS Z MEL B to ćwiczenie anaerobowe (beztlenowe, spalamy cukry, rosną mięśnie ale nie spalamy tłuszczu). Jeśli masz problemy z ćwiczeniem ABS wprowadź najpierw poniższe „5 minutowe ćwiczenia rozciągające i rozluźniające z Mel B”.

MEL B ROZCIĄGANIE – 5 MINUTOWE ĆWICZENIA ROZCIĄGAJĄCE I ROZLUŹNIAJĄCE Z MEL B – każdy dzień treningowy kończ tymi ćwiczeniami rozciągająco-rozliźniającymi

MEL B CARDIO – 15 MINUTOWY TRENING CARDIO Z MEL B

MEL B CAŁY TYDZIEŃ – POZNAJ CAŁY PLAN TRENINGOWY Z MEL B – TRENINGI NA KAŻDY DZIEŃ SKŁADAJĄCE SIĘ Z POSZCZEGÓLNYCH ĆWICZEŃ:

PONIEDZIAŁEK Z MEL B, czyli kolejno następujące ćwiczenia:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING BRZUCHA I TENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA PONIEDZIAŁEK:

WTOREK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, ABS, TRENING BRZUCHA, TRENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA WTOREK

Mel B opinie: „Najlepsze treningi z Mel B! ramiona, plecy i klatka piersiowa we wtorek polecam wszystkie tego typu treningi od Mel B, jednak nogi to męczarnia, ale efekty są po 4 miesiącach ”

ŚRODA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, TRENING BRZUCHA, ABS, TRENING POŚLADKÓW – CAŁOŚĆ NA ŚRODĘ

CZWARTEK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING BRZUCHA, TRENING PLECÓW I KLATKI PIERSIOWEJ, TRENING POŚLADKÓW
Do niektórych ćwiczeń będziesz potrzebować dwie litrowe butelki z wodą i kijek treningowy

PIĄTEK Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING BRZUCHA, TRENING POŚLADKÓW

SOBOTA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING CARDIO, ABS, TRENING POŚLADKÓW

NIEDZIELA Z MEL B, czyli kolejno:
ROZGRZEWKA, TRENING POŚLADKÓW, ĆWICZENIA ROZLUŹNIAJĄCE

Jako, że niedziela z Mel B jakoś dziwnie z youtube zniknęła, wrzucam MEL B FITNESS TOTAL, czyli wszytko na jednym filmie.
Albo możesz ćwiczyć w niedzielę kolejne 3 wyżej zamieszczone ćwiczenia: „Mel B rozgrzewka”, „Mel b pośladki”, „Mel b rozciąganie”

Ja wspomagam się metodą „odchudzanie na lenia
Jakiś czas temu odkryłam ciekawy sposób na swoiste ODCHUDZANIE NA LENIA, a stosowałam wiele sposobów na odchudzanie.
Ten daje naprawdę świetne rezultaty.
Detox wątroby… „ a potem odchudzanie” i tak schudłam 15 kg bez diety w 3 mce
Mogę się podzielić moj-sukcesmoim sukcesem i odkryciem (testowanym osobiście od jakiegoś czasu), czyli SKONCENTROWANYMI ZIOŁAMI ODCHUDZAJĄCYMI (3 w 1), które (co potwierdzam) przyspieszają metabolizm, zmniejszają tkankę tłuszczową – spalają tłuszcz, regulują trawienie, likwidują zaparcia i odchudzają a poza tym co było dla mnie ważne ZMNIEJSZAJĄ APETYT NA SŁODYCZE . Można poprzedzić odchudzanie stosując w/w DETOX WĄTROBY, co daje jeszcze lepsze samopoczucie (czasami jest 1 +1 gratis – można trafić na taką okazję).
Ja dzięki tym ekstraktom z ziół odchudzających SCHUDŁAM PONAD 15 KG BEZ DIETY !!! i bez uczucia głodu w 3 miesiące !!!
I nie jest to reklama tylko moje nowe odkrycie, z którego się cieszę i dzielę – gdy znajduję coś dobrego i SKUTECZNEGO to uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis.
Warunek stosowania, żeby było skuteczne:
trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja.
Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu. Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródło: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje