PUSZKA PANDORY ZOSTAŁA OTWARTA-NAUKOWCÓW ZABAWY W BOGA DLA DOBRA … LUDZI

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

PUSZKA PANDORY ZOSTAŁA OTWARTA-NAUKOWCÓW ZABAWY W BOGA DLA DOBRA … LUDZI

TO JUŻ SIĘ DZIEJE !!!
Sztuczne życie, klonowanie ludzi, wskrzeszanie zmarłych, jadalne szczepionki np. w postaci bananów, stwarzanie chimer ludzko zwierzęcych, sztuczne plemniki, stworzenie sztucznego kosmity, kontrola umysłów żołnierzy i inne makabryczne (niemalże rodem z filmów science-fiction) naukowców ZABAWY W BOGA !!!
zdrowie-hotto-pl-puszka-pandory-otwarta-zabawy-naukowcow-w-boga-klonowanie-i-i-i

Kiedy sklonowano owieczkę Dolly pamiętam jak jeden z francuskich genetyków powiedział, że jeśli jest sklonowana owca, to naukowcy są bliscy sklonowania człowieka. Przedtem jednak muszą sprawdzić reakcję społeczeństw na takie wiadomości.
Dla dobra człowieka… otworzyli PUSZKĘ PANDORY !!!
Nie minęło wiele lat gdy w maju 2013 roku w piśmie naukowym „Cell” opublikowano informację o tym, że naukowcy z Oregon Health and Science University po raz pierwszy z sukcesem …

SKLONOWALI LUDZKI ZARODEK – Do sklonowania zarodka człowieka posłużono się tą samą metodą klonowania co owieczki Dolly. Po wielu próbach naukowcy z Oregon & Health osiągnęli wysoki poziom podziału – do 150 komórek, czyli blastocysty. Dzięki tak dużemu podziałowi zarodka jest już możliwe pobranie komórek macierzystych. Jeśli komórki pobrane z zarodka będą w stanie przekształcić się w dowolne komórki ciała (komórki nerwowe, komórki wątroby i serca) to wg. naukowców będzie oznaczało, że eksperyment się udał. Embrionalne komórki macierzyste wytwarzane przez naukowców, będą w stanie naprawić wiele urazów w ludzkim ciele. Pomogą również w chorobach takich jak alzheimer i parkinson , gdy zostaną przekształcone w komórki nerwowe, będzie można naprawić nimi te obszary mózgu, które są odpowiedzialne za w/w choroby.
No cóż, dla dobra człowieka…

Zaledwie w 3 lata później dowiadujemy się kolejnej nowiny.
W październiku 2016 ogłoszono, że na Uniwersytecie Sichuan w Chengdu, w ramach badania klinicznego nowej terapii agresywnego raka płuc, Chińczycy przeprowadzili …
PIERWSZĄ MODYFIKACJĘ LUDZKIEGO DNA przy użyciu techniki CRISPR/Cas9.
Technika CRISPR/Cas9 polega na wycięciu „niechcianych”/”wadliwych genów i/lub zastąpieniem ich innymi. Teoretycznie ma wspomagać odporność człowieka na choroby genetyczne, takie jak: rak, otyłość, nadciśnienie itd. W praktyce technologia CRISPR/Cas9 daje możliwości modyfikowania genów i edytowania w nieskończoność ludzkiego DNA eliminując choroby, cechy fizyczne, psychiczne; a może nawet zabawić się w nieśmiertelność.
Chińczycy, Amerykanie , a teraz też Brytyjczycy już modyfikują genom zarodka człowieka, teraz trwa wyścig między tymi Państwami o modyfikację DNA dorosłego człowieka.
No cóż, dla dobra człowieka…

Chińczycy również stworzyli SZTUCZNE PLEMNIKI (na razie myszy. Te sztuczne plemniki wstrzyknięte w komórki myszy spowodowały, że urodziły się zdrowe mysie dzieci. Naukowcy planują eksperymenty z naczelnymi, a potem już tylko krok do eksperymentów ze spermą mężczyzn (w imię nadziei dla bezpłodnych mężczyzn).
No cóż, dla dobra człowieka…

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

Niedawno brytyjski parlament, zatwierdził ustawę pozwalająca na…
MIESZANIE LUDZKIEGO DNA TRZECH OSÓB, by przy zapłodnieniu in vitro wykluczyć wady genetyczne u przyszłego dziecka. Rodzi się pytanie, czyim jest dziecko, które ma dwie matki genetyczne i jednego ojca. Tych rodziców może być pięcioro, sześcioro a nawet nie więcej.
Też dla dobra człowieka…

PRZYWRACANIE DO ŻYCIA WYMARŁYCH GATUNKÓW – Dziki kozioł z Pirenejów, wymarły wiele lat temu został przywrócony do życia na 10 minut (z nienaruszonych komórek zachowanych przed całkowitych wyginięciem). Jak w Parku Jurajskim

CHIMERA rodem z greckiej mitologii, czyli HYBRYDY LUDZKO-ZWIERZĘCE DLA HODOWANIA LUDZKICH ORGANÓW to kolejny eksperyment mający na celu zmniejszenie niedoboru organów do przeszczepów. Kontrowersyjny program, który umożliwić ma hodowlę ludzkich narządów wewnątrz ciał zwierząt.
Chociaż ten projekt naukowy ma potencjał, gdyż każdego roku pomoże uratować życie tysięcy ludzi, został on skrytykowany.
Na razie …

STWORZENIE SZTUCZNEGO KOSMITY – Niedawno naukowcy stworzyli organizm, który zawiera dwie naturalne pary DNA plus trzeci kod, sztuczny. Organizm został opracowany z E. coli bakterie. Ten organizm może być uważany za „pierwszą sztuczną obcą istotę”, ponieważ „ma inne DNA do wszystkiego co jest na Ziemi.”
Też  dla dobra człowieka…

WSKRZESZANIE ZMARŁYCH – Amerykańska firma BioQuark otrzymała niedawno oficjalne pozwolenie aby rozpocząć pierwszą część swojego kontrowersyjnego projektu. Ta faza nazywana jest ReAnima i obejmuje 20 osób, które zostały uznane prawnie za zmarłe. BioQuark przeprowadzi swoje doświadczenia tylko na mózgach tych zmarłych ludzi (mózg martwego człowieka może być utrzymywany przy życiu). W efekcie zabiegów komórkami macierzystymi, zastrzykami peptydowymi i poprzez stymulację nerwów mózgi zmarłych zostaną „wskrzeszone z martwych”
No cóż, dla dobra człowieka…

SZTUCZNE ŻYCIE – Po 15 latach, dr Craig Venter, multimilioner i pionier w dziedzinie genetyki stworzył sztuczne życie. Jego kontrowersyjna praca została opublikowana w czasopiśmie Science w 2010 roku. On i jego zespół opracował „zupełnie nową formę życia z syntetyczną mieszaniną substancji chemicznych.” Zespół Ventera sekwencjonował kod genetyczny Mycoplasma genitalium (najmniejszej bakterii na świecie), a następnie zapisał w komputerze. Aby odróżnić DNA pierwotne od zmodyfikowanego, zmodyfikowane oznaczył „znakiem wodnym”. Po czym usunął oryginalne DNA, a następnie zastąpił je kodem sztucznym. Wynikiem była syntetyczna komórka zdolna do replikacji. Jest to istotne, ponieważ naukowcy zdolność do replikacji lub reprodukcji uważają jako podstawową funkcję życia. Venter planuje prace nad złożonymi organizmami a inni naukowcy przestrzegają przed groźbą stworzenia broni biologicznej !!!

I oto nadchodzi taki moment, w którym ludzie zaczynają się zastanawiać, czy to, co robimy jest słuszne czy nie.
I do czego doprowadzi nas ta ZABAWA W BOGA ???

Koniecznie podziel się ze swoimi przyjaciółmi >>> udostępnij innym dalej
Poznaj też inne artykuły na blogu.

loading…


źródła: youtube.com/watch?v=vhcsX_gZw6k
fronda.pl/a/tykajaca-bomba-czyli-o-ryzyku-jakie-niesie-ze-soba-zabawa-w-boga,49622.html. zpamietnikasocjolozki.pl/?p=419.
wiadomosci24.pl/artykul/naukowcy_sklonowali_ludzki_zarodek_przelom_w_medycynie_ale_i_zabawa_w_boga_270501.html
listverse.com/2016/07/01/10-scientific-projects-where-men-played-god/

Zapisz

Zapisz

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje