Od 2017r szczepienia w Polsce obowiązkowe. Dlaczego nie możesz się szczepić

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Nie możesz być zaszczepiona przeciwko wirusowi HPV (wywołującego raka szyjki macicy) szczepionką Gardasil/Silgard jeśli jesteś uczulona na:
– drożdże ,
– glin (aluminium, np występujący powszechnie w dezodorantach),
– chlorek sodu,
– monooleinian polioksyetylenosorbitolu,
– tetraboran sodu (boraks)
To są przeciwwskazania, o których niewiele kto wie. A to musisz wiedzieć i nie tylko Ty. Dlatego przeczytaj, obejrzyj filmy i udostępnij ten artykuł tym bardziej, że…
od 1 stycznia 2017 r. szczepienia w Polsce będą obowiązkowe !!!
Prezydent Andrzej Duda podpisał jakże kontrowersyjną ustawę narzucającą przymus szczepień. Od tego momentu Polska stanie się  jedynym krajem gdzie szczepienia na wirusa HPV (wywołującego raka szyjki macicy) będą obowiązkowe.

Dlaczego jeszcze jest kontrowersyjny ten obowiązek szczepień.

Na początek kilka cytatów:

  • Tej szczepionki Gardasil nie powinny otrzymywać kobiety z alergią na drożdże lub jakikolwiek składnik szczepionki… w tym aluminium” – to komunikuje amerykańska Agencja Leków i Żywności (FDA) dopuszczająca leki i żywność na rynek USA. Pytanie ile młodych dziewczyn wie o tym, że aluminium jest bardzo powszechne m.in. w dezodorantach !!! (poznaj jeszcze prawdę o RAKOTWÓRCZYCH DEZODORANTACH>>>)
  • Nie wiadomo czy ochrona przeciw HPV 16 jest długotrwała” i, że „szczepionka nie zapobiega przekształceniu już występującej infekcji HPV 16 w raka” – to stwierdza Amerykański Narodowy Instytut Raka (National Cancer Institute U.S.)
  • I nie dość tego wszystkiego – nie ma dowodów, że szczepionka spełnia swoje zadanie (o czym na końcu tego wpisu).

A TYMCZASEM MŁODE DZIEWCZYNY SĄ SZCZEPIONE (nawet te, które nie wiedzą czy nie są uczulone na choćby jeden ze składników szczepionki ).
zdrowie-hotto-pl-obowiazkowe-szczepienia-w-polsce-od-2017-powiklania-poszczepionce-hpv

Dlatego ważne jest także poznanie wstrząsającego duńskiego filmu o powikłaniach poszczepiennychPoniższy film „Zaszczepione dziewczęta” (De Vaccinerede Piger) to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV) o nazwie Gardasil. Duńscy reporterzy ujawnili, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 . Większość z dziewczyn przechodzi teraz leczenie w Londynie, gdzie podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi (… nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil). Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień (!!!)

I JESZCZE PARĘ SŁÓW O HPV:
Istnieje około 100 typów wirusów HPV, które można podzielić na 2 grupy pod względem ryzyka onkologicznego (źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_brodawczaka_ludzkiego):
I. TYPY HPV NISKIEGO RYZYKA ONKOLOGICZNEGO: Należą tu przede wszystkim typy HPV 1 i 2 wywołujące kurzajki czy brodawki stóp w przypadku HPV 1. Objawy to różne rodzaje brodawek występujące na naskórku. Jeśli chodzi o typy wirusa przenoszone drogą płciową, to przede wszystkim HPV 6, 11, 42, 43, 44, które wywołują łagodne zmiany.


II TYPY WYSOKIEGO RYZYKA ONKOLOGICZNEGO wywołujące raka szyjki macicy (HPV 16 i 18).
W 2015 r. Europejska Agencja Leków (EMA) wydała rekomendację dla wprowadzenia 9-walentnej szczepionki przeciwko HPV (Gardasil 9) na rynek europejski. Nowa szczepionka chroni przed chorobami wywołanymi przez 9 typów wirusa: 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58.

UWAGA !!!
Zaledwie… 9-letnią odporność zapewnia przyjęcie aż 3 dawek tej szczepionki na wirusa HPV!!!(dawki przypominające po upływie 2 i 6 miesięcy od pierwszego szczepienia).

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

Obecnie w Unii Europejskiej zarejestrowane i dopuszczone do obrotu są trzy rodzaje szczepionek:
– dwuwalentna szczepionka (przeciwko zakażeniom HPV typu: 16 i 18),
– czterowalentna (przeciwko zakażeniom HPV typu: 6, 11, 16, 18),
– dziewięciowalentna (przeciwko zakażeniom HPV typu: 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58)
Gardasil (szczepionka na raka szyjki macicy – przeciw wirusowi HPV firmy Merck, dostępna w Polsce od listopada 2006 roku pod nazwą Silgard) jest to białko kapsydu (zewnętrznej powłoki wirusa), które tworzy wirusopodobną cząstkę całkowicie pozbawioną DNA uzyskano przy pomocy drożdży transgenicznych (szczepionka modyfikowana genetycznie zawierająca wirusopodobne cząstki białkowe wirusa brodawczaka wszczepione do komórek drożdży).

loading…


PRZECIWWSKAZANIA DLA SZCZEPIENIA:

 Amerykański FDA (ta sama Agencja, która dopuściła tą szczepionkę po zaledwie półrocznych badaniach) uprzedza:

„Kobiety Z ALERGIĄ NA DROŻDŻE lub UCZULONE NA JAKIKOLWIEK SKŁADNIK SZCZEPIONKI GARDASIL NIE POWINNY PRZYJMOWAĆ TEJ SZCZEPIONKI.

Tymi innymi składnikami poza alergią na drożdże są:
glin (aluminium),
chlorek sodu,
monooleinian polioksyetylenosorbitolu,
tetraboran sodu (boraks)
(źródła: US FDA Product Approval Information — Licensing Action „Gardasil” Questions & Answers, strona: fda.gov/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/QuestionsaboutVaccines/ucm096052.htm oraz strona: prawdaoszczepionkach.pl/oszustwo-zwiazane-ze-szczepionka-na-raka-szyjki-macicy,33,252.htm)

ZAPRASZAM NA FILM.


No i na koniec… NIE MA DOWODÓW:
National Cancer Institute U.S. stwierdza:
nie wiadomo czy ochrona przeciw HPV 16 jest długotrwała” i, że szczepionka „nie zapobiega przekształceniu już występującej infekcji HPV 16 w raka
( źródło: National Cancer Institute U.S. National Institute of Health, strona: cancer.gov/clinicaltrials/results/cervical-cancer-vaccine1102)

– A na stronie Towarzystwa Uświadamiania o Immunizacji Szczepionką przeciw Wirusowi Brodawczaka Ludzkiego i o Raku Szyjki Macicy można znaleźć informację, że badania z 2003 roku zawierają wnioski, że:
niedobór selenu i cynku może być czynnikiem ryzyka rozwoju raka szyjki macicy
(źródło: strona: ias.org.nz/pdf/cervical_cancer_and_the_hpv_vaccine.pdf

Obejrzyj drugi film (już z naszego podwórka, ważny tym bardziej, że od stycznia 2017 będziemy mieli OBOWIĄZEK SZCZEPIEŃ W POLSCE !!!). Jest to dyskusja i kontrargumenty pomiędzy Agnieszką Kutyłowską z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP a dr Piotrem Gryglasem:
Z niego dowiesz się dlaczego:
– Szczepienie noworodków w pierwszej dobie życia nie ma uzasadnienia medycznego.
– Wskazaniem do szczepienia noworodków na WZW B jest jedynie nosicielstwo matki.
– Nigdzie w Europie nie szczepi się na WZW B przedoperacyjnie.
– Szczepionka BCG nie zabezpiecza przed gruźlicą płucną, najczęściej występującą w populacji.
PRZERAŻAJĄCA STATYSTYKA – po wprowadzeniu szczepionek dodatkowych do kalendarza szczepień, czyli szczepionek przeciwko meningokokom, pneumokokom, rotawirusom, HIB oraz szczepionek skojarzonych, statystycznie hospitalizacja dzieci szczepionych wzrosła o 120.000 przed ukończeniem 1 roku życia. W tej chwili ponad 90% rocznika dzieci, statystycznie jest hospitalizowanych przed ukończeniem roku. To jest zapaść zdrowotna populacji dzieci szczepionych.
– Stowarzyszenie STOP NOP postuluje za wprowadzeniem szczepień dobrowolnych tak jak to jest w innych państwach europejskich oraz rejestrację powikłań poszczepiennych, co jest obowiązkiem każdego lekarza.
– Dziecko zaszczepione potrójnie żywą szczepionką MMR (odra, świnka, różyczka) nosi w sobie te żywe wirusy i nimi zaraża inne dzieci…… Chorują przede wszystkim dzieci szczepione, które są nosicielami tych wirusów.
– Dziecko z powikłaniem poszczepiennym np. odra, ma te same objawy co dziecko zarażone i chorujące w naturalny sposób.
– Nawet chory na gruźlice może umrzeć na gruźlicę poszczepienną, 30 lat po szczepieniu.
A dane, które podaje Pani Agnieszka Kutyłowska z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP pochodzą z… PZH (czyli Państwowego Zakładu Higieny) i są ogólnodostępne.


Kontrowersje wokół obowiązkowych szczepień… przez Atena7777-Szczepienia

Dopełnieniem niech będzie jeszcze trzeci film
Kiedyś szczepionki ratowały miliony istnień ludzkich, dziś są źródłem ogromnych dochodów.
Czy wiesz, że BIG PHARMA zmienia nawet nazwy jednostek chorobowych i łatwiej na tym zarabia. Zamiast szczepienia na zapalenie płuc (kto by się szczepił na starą i znaną bakterię) mamy Szczepienia Na Pneumokoki !!! (nic się nie zmieniło poza nazwą, która tak przeraża rodziców, że ci nieświadomi szczepią swoje dzieci na jakieś straszne pneumokoki)

[KGVID]http://hotto.pl/wp-content/uploads/2016/12/Toksyczne-szczepionki-leczenie-raka-GMO-i-kto-na-tym-zarabia-Hubert-Czerniak.mp4[/KGVID]

Jeśli już to wszystko wiesz, UDOSTĘPNIJ INNYM

Koniecznie podziel się ze swoimi przyjaciółmi >>> udostępnij dalej
Poznaj też inne artykuły na blogu.

loading…


źródło filmu: youtube.com/watch?v=WMt_fGQJZME

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje