NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ. DLACZEGO ?! Zatrważające wyniki badań i LISTA 20 WSZECHOBECNYCH OBESOGENÓW.

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Nie mogę schudnąć?  Dlaczego ? Niejedna osoba się zastanawia. Poznaj ZASKAKUJĄCE WYNIKI BADAŃ i dowiedz się dlaczego dziś jesteśmy ZAPROGRAMOWANI NA OTYŁOŚĆ. Oto BARDZO WAŻNA LISTA, KTÓRĄ MUSISZ ZACHOWAĆ NA ZAWSZE.

– Czy obecnie jesteśmy zaprogramowani na otyłość ?
– Czy istnieje gen otyłości?
– Dlaczego nie możemy schudnąć? …

Ten artykuł jest bardzo ważny. Przeczytaj i zachowaj, gdyż daje wiedzę na temat ostatnich badań nad przyczynami epidemii otyłości. Znajdziesz w nim listę ponad 20 tzw. OBESOGENÓW, które przyczyniają się do tego, że nie chudniesz. I nie jest to kwestia, tzw. MŻ ( tzw. „mniej żryj”), czy większej aktywności fizycznej, bo na to masz wpływ.

Zachowaj tę poniższą listę.

Nie mów też, że nic nie możesz zrobić. Każdy z nas ma wybór, jak będzie żyć i z czego będzie korzystać. A wraz z coraz większą wiedzą na tematy zdrowia,  jako konsumenci mamy wpływ na decyzje podejmowane przez producentów przedmiotów, które potem kupujemy. Możemy zmienić wszystko, ale musimy znać prawdę. Oto ona.

A przy okazji zobacz też, JAK NAS TRUJĄ JEDZENIEM

 

hotto.pl-obesogeny-gen-otylosci-nie-moge-schudnac

POZNAJ PONAD 20 OBESOGENÓW, które przyczyniają się, ze nie chudniesz, a które zaburzają gospodarkę hormonalną i przyczyniają się do tycia (już nawet w fazie prenatalnej rozwoju organizmu). 

ZATRWAŻAJĄCE WYNIKI BADAŃ NAD OTYŁOŚCIĄ I JEJ PRZYCZYNAMI

W badaniach nad otyłością przełomem okazała się praca pewnej lekarki ze Szkocji, która nie mogąc schudnąć, zaczęła szukać informacji w publikacjach na temat zanieczyszczeń środowiska.

Dzięki temu została odkryta zadziwiająca zależność między otyłością a chemikaliami i ich wpływem na metabolizm już w prenatalnej fazie rozwoju organizmu.
Co dziwniejsze… tyją nawet zwierzęta.

Dzięki tym badaniom sporządzono listę chemikaliów (wszechobecnych w naszym życiu),  które zaburzają gospodarkę hormonalną i przyczyniają się do tycia.

Listę tę znajdziesz poniżej. Zachowaj ją, jest bardzo ważna !!!

Mówi się o GENIE OTYŁOŚCI

Dlaczego nie mogę schudnąć lub jak schudnąć, to pytania które zadaje sobie wiele osób, mających trudności z odchudzaniem

Od 30 lat mieszkańcy świata zachodniego wciąż tyją.
Wielu nie może schudnąć nawet mimo zmian stylu życia i sposobów odżywiania. Naukowcy zaczęli więc rozglądać się za innymi czynnikami mogącymi warunkować nadwagę i otyłość.

Do myślenia dał im fakt, że zwierzęta laboratoryjne, na których testowane są chemikalia, nienaturalnie tyją.

Czy zatem odpowiedzialność za globalną plagę otyłości może spoczywać także na wszechobecnych chemikaliach? Naukowcy nie wykluczają takiej możliwości.

Ich zdaniem niektórzy z nas zostali dosłownie ZAPROGRAMOWANI NA OTYŁOŚĆ, zaprogramowani do bycia grubymi.
I to zanim nawet zdążyli się urodzić !!!

Zauważono, że z każdym rokiem nowo narodzone dzieci są coraz grubsze.
Co dziwniejsze tyją również zwierzęta domowe, doświadczalne takie jak myszy czy żaby, które poddano działaniu pestycydów.

Czy otaczająca nas chemia może przyczyniać się do problemów z nadwagą i otyłością ?

Podobna teza jeszcze do niedawna mogła wydawać się szalona.

Najnowsze odkrycia dowodzą jednak destrukcyjnego wpływu, jaki na ludzki organizm wywierają środki chemiczne zakłócające gospodarkę hormonalną.

W Kanadzie nadwagę ma 59% populacji a liczba osób dotkniętych otyłością podwoiła się na przestrzeni niecałych trzech dekad.

Najbardziej niepokojący jest jednak trend panujący wśród dzieci, bo odsetek otyłych wzrósł aż o 70%!
W Polsce zaczyna być podobnie.Nawet w Norwegii, której mieszkańcy znani są z aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia ma w 46% nadwagę.

hotto.pl-obesogeny-gen-otylosci-nie-moge-schudnac

Zadziwiająca zależność między otyłością chemikaliami i ich wpływem na metabolizm nawet już w prenatalnej fazie rozwoju organizmu

Wracając do wspomnianych badań lekarki ze Szkocji, dr Hamilton …

  •  W jednym z naukowych artykułów dotyczących badań nad rozrodczością dr Hamilton znalazła informację, że chemikalia działają jak sztuczne żeńskie hormony!!!
  •  Studiując to zagadnienie, znalazła potwierdzenie, że żeńskie hormony wpływają na wagę ciała.
    Jej zdaniem otyłość może być wynikiem ekspozycji na działanie chemikaliów powodujących zaburzenia wewnątrzwydzielnicze !!!
  • Tezę podjęli naukowcy, potwierdzając, że podobne środki mogą wywoływać zmiany w metabolizmie już w prenatalnej fazie rozwoju organizmu.
  • Okazuje się, że chemikalia oszukują organizm i są przez niego traktowane jako naturalne hormony.
  • Naukowcy sklasyfikowali ponad 20 substancji chemicznych obesogennych (czyli tych, które tak właśnie jak to opisane powyzej, zaburzają gospodarkę hormonalną i przyczyniają się do tycia).POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

OTO TA LISTA PONAD 20 OBESOGENÓW, czyli OBESOGENNE SUBSTANCJIE CHEMICZNE:

ftalany – np. w wykładzinach podłogowych, PCV, w pudełkach plastikowych, tanich kosmetykach, perfumach, zabawkach, środkach czystości, farbach, klejach, lakierach, lakierach do paznokci, nawet w żywności (dodatkowo naukowcy podejrzewają, że ftalany mogą mieć wpływ na bezpłodność kobiet, alergię u dzieci czy cukrzycę typu 2)

bisfenole (BPA) – występuje np. w żywicy epoksydowej, która jest składnikiem klejów, w tym dentystycznych, w puszkach konserwowych (wewnętrzne wyściełanie) w plastikowych opakowaniach, torebkach foliowych do przechowywania, gotowania (kasza, ryż) i pieczenia (rękawy spożywcze), w produktach dla dzieci i niemowląt (plastikowe zabawki, gryzaki, smoczki, butelki), szczoteczkach do zębów i kosmetykach, na paragonach z kas fiskalnych, przy produkcji płyt CD, okularów, monitorów komputerowych, reflektorów samochodowych i wielu innych produktów.

BISFENOLE mają także wpływ na problemy z erekcją u mężczyzn, przedwczesne dojrzewanie u dziewczynek, na złą pracę tarczycy, zwiększają ryzyko zawału i raka.

polichlorowane bifenyle

dietylstylbestrol – DES, lek doustny obecnie wycofany z powodu działania rakotwórczego

tributylocyna – zawierają środki dezynfekujące, konserwanty drewna oraz dodatki do bawełnianych wyrobów tekstylnych, farb i papieru.

polibromowane etery difenylowe – w pestycydach i chemikaliach przemysłowych

kwas perfluorooktanowy – stosuje się w teflonie (patelnie i garnki teflonowe), ma działanie rakotwórcze, powoduje wady wrodzone, zaburzenia rozwojowe i hormonalne oraz podwyższony poziom cholesterolu.

Im wyższa temperatura rozgrzanego naczynia pokrytego teflonem (nie tylko uszkodzonej powierzchni teflonu) tym większa szkodliwość

dioksyny np. w rybach

organofosforany – w pestycydach – roundup (randap), phosmet (środek owadobójczy stosowany najczęściej przy uprawie jabłoni), Malathion (malation) (środek owadobójczy powszechnie używany w Chinach, krajach byłego ZSRR i Stanach Zjednoczonych, zabroniony w Unii Europejskiej od 2007 roku).

Owoce i warzywa dlatego trzeba dokładnie myć, gdyż pestycydy organofosforanowe mają działanie neurotoksyczne podobne do sarinu (broni chemicznej): blokują przepływ impulsów nerwowych w mózgu.


atrazyna – środek ochrony roślin w uprawie kukurydzy

dichlorodifenylotrichloroetan – środek owadobójczy DDT znany pod nazwą Azotox o 60 letnim okresie rozpadu (do połowy lat 70- tych zastosowano w samej Polsce ponad 500 tys ton DDT)

ołów – szeroko stosowany w przemyśle, w produkcji akumulatorów, kabli, w spoiwach lutowniczych, farbach, benzynie

benzopireny – silnie rakotwórczy związek chemiczny jaki uwalnia się w czasie np wędzenia wędlin, grillowania, jest obecny w papierosach

nikotyna – w papierosach

genisteina – fitoestrogen występuje z ziarnach soi, stosowana w środkach łagodzących objawy menopauzy, w kremach przeciwzmarszczkowych

glutaminian sodu – np. w przyprawach

Jak widać obesogenne substancje są bardzo powszechnie stosowane w przedmiotach codziennego użytku: w plastikowych opakowaniach, puszkach, w wodzie z kranu, w przetwarzanej żywności, w opryskach, farbach olejnych, obudowach sprzętu elektronicznego, klejach stomatologicznych, środkach czyszczących, opryskach, okładkach, farbach olejnych, a nawet dzbankach…

Jeśli rzeczywiście udało się zidentyfikować główną przyczynę epidemii otyłości, to przed ludzkością stoi niełatwa walka o zdrowie przyszłych pokoleń.

I jeszcze…

Ze swojej strony każdemu kto ma problem ze zbędnymi kilogramami polecam „odchudzanie na lenia

Jakiś czas temu odkryłam ciekawy sposób na swoiste ODCHUDZANIE NA LENIA, a stosowałam wiele sposobów na odchudzanie.
Ten daje naprawdę świetne rezultaty.
Detox wątroby… „ a potem odchudzanie” i tak schudłam 15 kg bez diety w 3 mce

Mogę się podzielić moj-sukcesmoim sukcesem i odkryciem (testowanym osobiście od jakiegoś czasu), czyli SKONCENTROWANYMI ZIOŁAMI ODCHUDZAJĄCYMI (3 w 1), które (co potwierdzam) przyspieszają metabolizm, zmniejszają tkankę tłuszczową – spalają tłuszcz, regulują trawienie, likwidują zaparcia i odchudzają a poza tym co było dla mnie ważne ZMNIEJSZAJĄ APETYT NA SŁODYCZE . Można poprzedzić odchudzanie stosując w/w DETOX WĄTROBY, co daje jeszcze lepsze samopoczucie (czasami jest 1 +1 gratis – można trafić na taką okazję).

I nie jest to reklama tylko moje nowe odkrycie, z którego się cieszę i dzielę – gdy znajduję coś dobrego i SKUTECZNEGO to uważam, że warto pokazać, nawet jeśli to jakiś produkt a nie domowy przepis. Warunek stosowania, żeby było skuteczne: trzeba przestrzegać zalecenia stosowania 3 x dziennie po łyżeczce na 30 minut przed głównymi posiłkami – jedyna niedogodność to systematyczność i konsekwencja. Bo jak to z ziołami, działają gdy się je konsekwentnie i systematycznie zażywa.

Ja dzięki tym ekstraktom z ziół odchudzających SCHUDŁAM PONAD 15 KG BEZ DIETY !!! i bez uczucia głodu w 3 miesiące !!!

I na koniec film, który wyjaśnia wszystko na temat tych badań. Zapraszam.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródlo: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje