PRZEPIS LEKARZA JAK ZATRZYMAĆ ATAK SERCA w 30 sekund. DOŚWIADCZONY LEKARZ RADZI JAK ZATRZYMAĆ ATAK SERCA

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

PRZEPIS LEKARZA JAK ZATRZYMAĆ ATAK SERCA W 30 SEKUND.

Lekarz który jest znany z tego, że zatrzymuje ataki serca w ciągu zaledwie 30 sekund, radzi: „miej tę przyprawę w domu, ona ZATRZYMUJE ATAK SERCA”. Oto sposób jak ją użyć.

Dr John R. Christopher ma ponad 35 lat praktyki i pracy z ludźmi i nauczania w służbie medycznej.
Powiedział, że nigdy nie stracił żadnego pacjenta z zawałem serca, gdy dostawał wezwanie domu.

Dr John powiedział, że gdy przyjeżdżał niezwłocznie na wezwanie  i pacjent jeszcze oddychał, on podawał tę popularną kuchenną przyprawę rozpuszczoną w gorącej wodzie  i w ciągu zaledwie kilku minut od podania tej przyprawy pacjent wstawał i chodził.

Nie dość, że ta popularna przyprawa kuchenna zatrzymuje atak serca, to również:

– poprawia trawienie,

– niszczy komórki rakowe i

– pomaga pozbyć się pasożytów,

– odbudowuje ścianki jelit a nawet

– pomaga w odchudzaniu.

Jest niemal w każdej kuchni

HOTTO.PL-JAK-ZATRZYMAC-ATAK-SERCA-W PROSTY SPOSÓB-RADZI-LEKARZ

Nie dość, że ta przyprawa kuchenna zatrzymuje atak to również poprawia trawienie, niszczy komórki rakowe, pomaga pozbyć się pasożytów i odbudowuje ścianki jelit a nawet pomaga w odchudzaniu. Jest niemal w każdej kuchni.

Ostry owoc rośliny cayenne (Capsicum annuum) jest wykorzystywany jako doskonała przyprawa kulinarna (pieprz cayenne zwany kajeńskim) od setek lat i może być jednym z najważniejszych ziół leczniczych w całym królestwie roślin.

Wynika to z wielu powodów wymienionych:

– Pieprz Cayenne jest pełen wielu zdrowych substancji odżywczych, takich jak: witamina A, witamina C, witamina B kompleks, wapń i potas.

– Liczne badania potwierdziły, że  może odbudowywać tkanki żołądka i poprawia perystaltykę jelit.

– Ta przyprawa działa także jako katalizator. Zwiększa skuteczność innych ziół, roślin i w alternatywnych metodach leczenia raka.

Krążenie

– Pewnie zauważyłeś, że po zjedzeniu z apetytem chipsów i salsy, masz katar, prawda?

To dlatego, że pieprz cayenne rozgrzewa całe ciało i pobudza wydzielanie śluzu z dróg oddechowych.
A już zapewne wiesz, że kiedy zjadasz świeże ostre papryczki, oczyszczają one zatoki i będą powodować pocenie się.

Cóż, pieprz cayenne podnosi temperaturę ciała, ponieważ pobudza krążenie i ukrwienie skóry, działa napotnie, łagodzi przekrwienie zatok i przeziębienie.

Najważniejszym i najbardziej aktywnym związkiem w pieprzu cayenne jest  kapsaicyna.

Dr Sanjay Srivastava K. i jego współpracownicy z University of Pittsburgh School of Medicine w 2004 roku, traktowali komórki trzustkowe kapsaicyną z pieprzu cayenne.

Rak

Naukowcy odkryli, że kapsaicyna zakłóca funkcje mitochondriów i indukuje apoptozę (programowaną śmierć komórki) w komórkach rakowych, bez wpływu na prawidłowe komórki trzustki.

Opublikowali swoje wyniki badań w kwietniu 2005 roku, w czasopiśmie Innovations Report. W tym artykule, dr Sanjay Srivastava K. stwierdził, że ich wyniki wykazały, że kapsaicyna jest potencjalnym lekiem przeciwnowotworowym, nowym środkiem do chemioterapeutycznego leczenia raka trzustki.

To nie był jedyny taki artykuł.

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

Kolejny opublikowany w czasopiśmie Reuters, 16 marca 2006 roku został zatytułowany „Ostra papryka zabija komórki raka prostaty, w badaniu”.

Jednym z głównych badaczy Centrum Medycznego Cedars-Sinai i UCLA School of Medicine, dr Soren Lehmann, powiedział, że kapsaicyna miały głęboki antyproliferacyjny wpływ na ludzkie komórki raka prostaty w hodowli.

Kapsaicyna spowodowała, że prawie 80% komórek raka prostaty u myszy popełniło samobójstwo dzięki procesowi apoptozy.

Według badań, przeprowadzonych przez grupę naukowców w Japonii, lekarze stwierdzili również, że pieprz cayenne może znacznie spowolnić rozwój nowotworów prostaty i jest doskonałym dodatkiem do alternatywnego leczenia tego typu raka.

– Trzeba zauważyć, że uzdrawiające moce pieprzu cayenne są niewiarygodne.

Możemy śmiało powiedzieć, że to cud zioło jest jednym z najważniejszych i najbardziej pożytecznych ziół do leczenia i zwalczania wielu chorób.

Słynny Dr Richard Shulze powiedział, że jeśli opanujesz tylko jedno zioło w czasie życia, to powinien to być pieprz cayenne.

Otyłość

– Są też dowody, które pokazują, jak pieprz cayenne może być użyteczny w leczeniu otyłości. Wyniki ostatnich badań wykazały, że spożywanie 10 gramów pieprzu cayenne z posiłkami przyczyniało się do zmniejszenia apetytu, podczas gdy inne dane wykazały, że pieprz cayenne zwiększa metabolizm tłuszczów zawartych diecie.

Pasożyty

– Przepis – jak się pozbyć pasożytów
Wielu ludzi na świecie, prawie 90%, może mieć robaki i inne pasożyty w organizmie. Więc poznaj najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby się ich pozbyć.

Zacznij od razu pić napój cayenne!

Wszystko co musisz zrobić, to wypełnić szklankę wodą lub ulubionym sokiem, a następnie dodać 1 łyżeczkę pieprzu cayenne. Wymieszaj dobrze i wypij to wszystko na raz. To będzie trochę ostre, ale nie martw się – możesz się do tego szybko przyzwyczaić.

ATAK SERCA – Jak zatrzymać atak serca, radzi lekarz

– Możemy też powiedzieć, że pieprz cayenne również niezwykle odżywia serce.

Znany jest z tego, że zatrzymuje ataki serca w ciągu zaledwie 30 sekund.

Tak więc, jeśli możliwości walki z rakiem to dla pieprzu cayenne zbyt mało, to jego wpływ na strukturę żył i serca są niczym cud.

Tak, jeśli chcesz mieć coś w swojej apteczce na atak serca to nalewka z pieprzu cayenne powinna być pierwszym i najlepszym rozwiązaniem.

Dr John R. Christopher ma ponad 35 lat praktyki i pracy z ludźmi i nauczania w służbie medycznej. Powiedział, że nigdy nie stracił żadnego pacjenta z zawałem serca, gdy dostawał wezwanie domu.

PRZEPIS DR JOHNA R CHRISTOPHERA NA ZATRZYMANIE ATAKU SERCA

Dr John powiedział, że gdy przyjeżdżał niezwłocznie na wezwanie i pacjent jeszcze oddychał, on podawał herbatę cayenne (1 łyżeczka pieprzu cayenne w filiżance gorącej wody) i w ciągu zaledwie kilku minut pacjent wstawał i chodził.

Jeśli nie używasz pieprzu cayenne, zacznij go używać od razu.

Zrób rano herbatę cayenne z gorącą wodą lub drink z cayenne po południu. To bardzo zdrowe i świetne zapobieganie nowotworom. Można również przechowywać nalewki (albo samą przyprawę do zalania gorącą wodą) z pieprzu cayenne w domu, w samochodzie, czy mieć ja przy sobie – tak na wszelki wypadek!

WARTO TEŻ NA CO DZIEŃ ZADBAĆ O SERCE np. wykorzystując specjalne zioła NA SERCE I UKŁAD KRĄŻENIA ORAZ CIŚNIENIE KRWI.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródło: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje