Jak wygrała z rakiem dołączając do tysięcy wyleczonych dzięki tej roślinie znanej od wieków

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Lekarze uznali, że przeżyje tylko 2-18 miesięcy a tymczasem nowotwory złośliwe zniknęły.
Oto opowieść o niezwykłej kobiecie chorej na raka i jej walce o wygraną oraz historia znalezienia sposobu na raka, dzięki któremu wyleczonych zostało ponad 5000 chorych.

W grudniu 2013 zdiagnozowano u niej raka płuc (2 guzy nowotworowe), potem okazało się, że ma także inne odmiany raka: mózgu (guz 4,5 cm), trzustki (4 duże guzy), kości.
A po 14 miesiącach od zastosowania metody drugiego bohatera tej opowieści, badanie pokazało, że rak mózgu, który nie był operowalny zniknął, to samo stało się z rakiem płuc, trzustki – również zniknęły !!!
A OTO HISTORIA POKONANIA RAKA
Już na początku okazało się, że operacja na raka mózgu nie była możliwa dlatego postanowiła znaleźć sposób.
Szukała wiedzy, czytała wszystko co jest w Internecie na temat raka, jak może się wyleczyć.
Po wielu miesiącach studiowania informacji w Internecie znalazła spokój i wiedzę, dzięki czemu podjęła decyzję jak ma sobie pomóc. Źródła: medicalcannabis.com.au/marijuana-news-dp3 , cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/cannabis/patient/page2/,scienceblogs.com/insolence/2011/09/16/two-percent-gambit-chemotherapy/, canceractive.com/cancer-active-page-link.aspx?n=248, wikihow.com/Make-a-Medical-Marijuana-Oil , chrisbeatcancer.com/how-effective-is-chemotherapy/, youtube.com/channel/UCeSiTMxvPS92_omZ9OOCwRw/videos , youtube.com/watch?v=hpVNtCyj2TY, youtube.com/watch?v=iZfjFBVJbHI,  youtube.com/watch?v=fq01GNuXhGs, mullawaysmedicalcannabis.com.au/
hotto.pl - Jak wygrała z rakiem dołączając do tysięcy wyleczonych dzięki tej roślinie znanej od wieków

Jak wygrała z rakiem dołączając do tysięcy osób wyleczonych dzięki tej roślinie znanej od tysięcy lat

Kiedy po rozmowie z 3 onkologami dowiedziała się, że raka mózgu nie da się operować, rozpoczęła poszukiwania jak ma się uratować przed śmiercią.

Wtedy znalazła … wiele informacji na temat pewnej rośliny, która na setki lat przed Chrystusem była znana jako najwszechstronniej działająca roślina na wiele chorób.
Starożytne zapiski Persów wymieniają ją jako numer jeden wśród ziół leczniczych.
Tą rośliną okazały się konopie znane też jako marihuana pod postacią oleju konopnego.
W tej postaci okazały się mieć także niezwykłą moc na raka.

Jak bohaterka tej historii sama mówi na oficjalnych stronach znalazła informacje, że konopie nie są narkotykiem gdyż nie uzależniają, można je przestać brać bez objawów narkotyku. Nie mówimy tu o paleniu marihuany bo w tej postaci to nie działa. Konopie w postaci oleju konopnego leczą wątrobę a nie niszczą jak to robi morfina, mają silne działanie przeciwbólowe, nie ma też możliwość ich przedawkowania (chociaż przestrzega przed podawaniem ich małym dzieciom z uwagi na działanie na mózg). Substancje, które są w marihuanie mają korelacje do naszego systemu nerwowego, wzmacniają system obronny organizmu.
Ciekawe, że ta skuteczna roślina (bez względu na postać) została całkowicie zakazana w latach 20 tych XX wieku.

I tu zaczyna się historia Ricka Simpsona

Rick Simpson znalazł domowy sposób na pozyskiwanie oleju konopnego. Z tego sposobu korzystała także Hania, bohaterka tej historii. W 2002 roku u R. Simpsona wykryto raka skóry, którego R.Simpson wyleczył w bardzo krótkim czasie olejem konopnym.
Dzisiaj jego METODĄ WYLECZYŁO SIĘ Z RAKA PONAD  5000 OSÓB
.
Twierdzi, że olejem z konopi można leczyć takie choroby jak:
– cukrzyca,
– miażdżyca,
– wątrobę,
– stwardnienie rozsiane,
– wzmocnienie układu nerwowego,
– padaczka,
– astma,
– łuszczyca, a także
– jedne z najgroźniejszych form raka.

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

Jak Rick Simpson, który miał raka skóry, znalazł sposób na raka

Na miejsce objęte rakiem nałożył maleńką kroplę oleju konopnego i zabandażował.
Po 4 dniach okazało się, że raka nie było a skóra była zregenerowana całkowicie.
Od tamtej pory rak nie wrócił a Simpson zaczął pomagać ludziom, za co był szykanowany, karany grzywną, aresztowany teraz jest coraz bardziej uznawanym specjalistą od oleju konopnego w Kanadzie.
Nigdy nie sprzedawał konopi ale olej konopny a przepis jak robić ten olej umieścił na stronie internetowej. W wywiadzie dla gazety Telegraph z Serbii Rick Simpson opowiedział historię chorego, któremu lekarze dawali 48 godzin życia. Był to mężczyzna spuchnięty od chemioterapii z otwartymi ranami na nogach i ledwie oddychał. Syn tego chorego podał ojcu krakersa nasączonego (wg wskazówek Simpsona) olejem konopnym. I co się okazało ? Chory ojciec zaczął normalnie oddychać żeby po 3 miesiącach zostać wyleczonym z raka.

CO O TYM SĄDZISZ
Zostaw komentarz na: facebook.com/ZdrowieHotto
Bądź na bieżąco >>> hotto.pl, czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>> POLUB STRONĘ hotto

 

Jak chora na raka mózgu leczyła raka metodą Ricka Simpsona

Jak mówi bohaterka tej opowieści leczenie olejem konopnym (który robiła wg. przepisu Ricka Simpsona z wielu rodzajów konopi) zaczyna się od:
– podania dosłownie raz dziennie 1 kropli wielkości łebka od szpilki czarnego jak smoła oleju konopnego.
– Potem odczekiwała 2 godziny zanim odczuła jego działanie (przyznaje, że uspakajał ją i stawała się senna dlatego cały czas zażywała 1 raz dziennie przed snem tę maleńką kroplę).
– Nasza bohaterka nie przekraczała przez pierwsze miesiące tej ilości, żeby dojść do max. wielkości kropli pół ziarnka ryżu pod koniec pierwszych 5 miesięcy stosowania.
– Potem odstawiła na 2 miesiące, żeby znów powrócić zaczynając od kropli wielkości łebka od szpilki (nie więcej) raz dziennie przed snem.
– Na bóle stosowała maść z oleju kokosowego gotowanego z całą rośliną konopi przez 5 godzin.
– W swojej kuracji przeszła na lekkie jedzenie bez GMO z minimalną ilością chemii.
– Mieszka w Australii gdzie jest bardzo dużo słonecznych dni i codziennie w południe spaceruje przez 30 minut pobierając ze słońca naturalną witaminę D3. Stara się prowadzić spokojny tryb życia minimalizując wpływ chemii na swój organizm.

Jak mówi ” miałam kilka odmian raka, zlikwidowałam raka mózgu, raka części kości, nie jest aktywny rak płuc po 1,5 miesiąca samoleczenia- czym zdumiałam lekarza – uruchomiłam mechanizm niszczenia raka w organizmie ale jeszcze się całkowicie wyleczyłam” chociaż nadal pracuje nad swoją chorobą. Tam gdzie nie ma raka smaruje swoje ciało olejem kokosowym z marihuaną. Nie zażywa środków przeciwbólowych. Ma zdrową wątrobę, nerki również, płuca.

I na koniec jeszcze cytat z jej wypowiedzi: „Tak, bardzo uważam na to co jem. Nie kupuję niczego co ma jakiekolwiek chemiczne dodatki. Unikam wszystkiego co ma zapachy, kolory regulatory, utrwalacze. Jem proste zwykle jedzenie. Kosmetyków nie używam żadnych. Zęby myję olejem z kokosa, skórę też nim smaruje na przemian z olejem z konopi. Do mycia tylko szare mydło, nie używam szamponów ani dezodorantów. Sok z cytryny jest dobrym dezodorantem. Świeże powietrze i tlen jest podstawą dla dobrego zdrowia, tak samo jak i słońce, nawet to za chmurami. Także ważne jest spędzić codziennie jak najdłużej na powietrzu, daleko od ruchu samochodowego. Hania„. Zdjęcie pokazuje raka mózgu. I jak zawsze proszę wziąć pod uwagę, że wpis ma charakter informacyjny i nie ma za zadanie leczyć czy namawiać do zmiany czy rezygnacji z dotychczasowego leczenia.

Sprawdź też inne wpisy a blog, jeśli Ci się podoba polub i UDOSTĘPNIJ INNYM, może się komuś przydać

loading…


Zapisz

Zapisz

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje