JAK NAS TRUJĄ JEDZENIEM. LUBISZ jaglankę, kaszę gryczaną, soję, płatki owsiane czy … ? ZOBACZ TO !!!

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

„Środek ten nawet w bardzo małym stężeniu, zabija komórki człowieka w krótkim czasie: 2-3 dni”. W jeszcze mniejszym stężeniu zaburzał system hormonalny, blokując wydzielanie hormonów płciowych w komórkach, jak też samo działanie tych hormonów w komórkach. To bardzo ważne, bo hormony te mają kluczowe znaczenie dla płodu ludzkiego. Bez nich nie jest możliwe ukształtowanie się narządów płciowych noworodka. Zaburza także przebieg ciąży i powoduje poronienia oraz …” – TO WYNIKI BADAŃ FRANCUSKICH NAUKOWCÓW

A zatem ZOBACZ JAK NAS TRUJĄ JEDZENIEM, zwłaszcza jeśli LUBISZ jaglankę, kaszę gryczaną, soję, płatki owsiane czy … ?

ZNAJDZIESZ TU CAŁE WYTŁUMACZENIE !!!

Nawet się nie spodziewasz, że Twoja ulubiona jaglanka, kasza gryczana, soja, płatki owsiane czy ziemniaki i wiele innych mogą być bardzo szkodliwe i groźne

„Jeden oprysk i chwasty znikają” – to hasło firmy, największego producenta najgorszego herbicydu świata.
Ja dodam za innymi, że nie tylko chwasty znikają…

Herbicyd ten wykryto w 70% PRÓBKACH MOCZU BADANYCH POLAKÓW (dla porównania w 17% szwajcarskich, w 10% macedońskich).

A jak trafia do organizmu człowieka ?

Z pożywieniem.
I ZNAJDUJE SIĘ WSZĘDZIE: w ziarnach, ( w kaszach, mące, pieczywie) w strączkowych, olejach, ziemniakach, w wielu innych warzywach ale i w mięsie, mleku i nabiale (do mleka i mięsa trafia przez paszę zjadaną przez zwierzęta). Jest go pełno w wodzie…

Uprzedzam, że wpis (plus dwa filmy) jest dłuższy, ale warto sprawdzić … DLACZEGO W 70% PRÓBKACH MOCZU POLAKÓW WYKRYTO TEN GLIFOSAT (dla porównania w 90% maltańskich, w 17% szwajcarskich, w 10% macedońskich).WE FRANCJI PRZEPROWADZONO BADANIA I OKAZAŁO SIĘ, ŻE:

„środek ten nawet w bardzo małym stężeniu – takim jak występuje w GMO – a nawet 800 razy mniejszym, zabija komórki człowieka w krótkim czasie: 2-3 dni.

– W jeszcze mniejszym stężeniu zaburzał system hormonalny, blokując wydzielanie hormonów płciowych w komórkach, jak też samo działanie tych hormonów w komórkach. To bardzo ważne, bo hormony te mają kluczowe znaczenie dla płodu ludzkiego. Bez nich nie jest możliwe ukształtowanie się narządów płciowych noworodka.

– Zaburza przebieg ciąży i powoduje poronienia”

Ponadto herbicyd ten:

– zaburza przyswajanie tryptofanu w jelitach, tj. aminokwasu odpowiedzialnego za produkcję serotoniny.

Natomiast serotonina reguluje poziomu cukru, insuliny i tzw. czynnika IGF-1, który z kolei odpowiada za produkcję nowych neuronów w ciele. Gdy neurony są niszczone z powodu zanieczyszczonego środowiska, stresu lub złej diety, to ów IGF-1 zapewnia nowe neurony.

Jeśli jednak nie działa poprawnie, to mamy:
ryzyko autyzmu, demencji, depresji, kłopotów z pamięcią, otyłości, cukrzycy, nietolerancji glutenu z celiakią włącznie, poronień, bezpłodności, zaburzeń rozwoju kości, Candidy, raka (Sprawdź też na czym polega terapia włoskiego lekarza, który mówi RAK JEST GRZYBEM. Znajdziesz tu opis terapii (również na filmie) i przepisy.)NAJGORSZE, ŻE NA ŻADNYM WYROBIE NIE ZNAJDZIESZ INFORMACJI, że w procesie produkcji użyty był ten środek ochrony roślin i że nie jest on biodegradowalny !!!

Czy zdajesz sobie sprawę, że polscy rolnicy mają do wyboru (i stosują) aż 3000 środków ochrony roślin.

Tak!

TRZY TYSIĄCE ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN.

Dlaczego konsumenci nie wiedzą czy do produkcji i hodowli użyto herbicydów: jakich i ile.
Dlaczego nie ma żadnych oznaczeń?

No i do tego dochodzi GMO, którego nie da się już rozpoznać … a dlaczego ?

O tym pod koniec artykułu.
Zapraszam również do OBEJRZENIA DWÓCH WAŻNYCH FILMÓW na końcu tego wpisu.

HOTTO.PL-JAK-NAS-TRUJA-!Na całym świecie Monsanto, producent najpowszechniej używanego środka ochrony roślin (glikofastu o nazwie handlowej Roundup) przedstawia się (O IRONIO!!!) jako firma „pomagająca rolnikom produkować zdrowszą żywność jednocześnie ograniczającą negatywny wpływ na środowisko”.

Że tak nie jest przekonasz się za chwilę !

Uprzedzam, że wpis jest dłuższy ale warto sprawdzić … DLACZEGO W 70% PRÓBKACH MOCZU POLAKÓW WYKRYTO TEN GLIFOSAT (dla porównania w 90% maltańskich, w 17% szwajcarskich, w 10% macedońskich).

Roundup Ready (Gotowy na Roundup) i herbicyd ROUNDUP, czyli GLIFOSAT, najbardziej popularny na całym świecie środek ochrony roślin, który zabija chwasty ale i nie tylko chwasty !

Najważniejszym produktem firmy Monsanto jest środek ochrony roślin (chemicznie to glifosat) znany pod nazwą handlową Roundup.
To od ponad 30 lat najlepiej sprzedający się herbicyd na świecie.

Ale to nie koniec.

Monsanto jest również światowym liderem biotechnologii – Firma Monsanto dostarcza 90% wszystkich modyfikowanych genetycznie odmian roślin (GMO) na całym świecie.

A teraz najlepsze !

Modyfikacja genetyczna roślin (GMO) została przeprowadzona dlatego, że jej zadaniem jest uodpornić rośliny na ROUNDUP !!
Tak  rośliny GMO są „odporne” na Roundup.

Oznacza to, że gdy rolnik opryskuje rośliny tym glifosatem (albo inaczej Roundupem) pada wszystko wokół ale nie te rośliny GMO, które wyrosły z nasion specjalnie uodpornionych na Roundup.

Żeby zrozumieć o co tu chodzi, muszę wytłumaczyć do czego służy Roundup a jak go naprawdę wykorzystują rolnicy i jak ten środek dostaje się do naszego organizmu.

1. PIERWOTNE ZASTOSOWANIE ROUNDUP
Z założenia środek ten przeznaczony był do zwalczania chwastów. Miał być (i tak był sprzedawany kiedyś , bo dziś nie wolno firmie Monsanto oznaczać biodegradowalności Roundupu – gdyż okazało się, że czasami potrzeba roku, żeby się rozłożył).

Jednak po pewnym czasie Monsanto wpadło na pomysł, żeby udoskonalić rośliny tak, żeby padały tylko chwasty ale nie rośliny uprawne.

Co zatem zrobili ?

Zmodyfikowali rośliny uprawne, w taki sposób, żeby były one odporne na Roundup (a żeby padały tylko chwasty)POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

I tak powstał ROUNDUP READY.

2. UPRAWY GMO

Każdy rolnik w Polsce (obecnie Roundap nie jest sprzedawany we Francji i w Niemczech) podpisując umowę z Monsanto na stosowanie Roundupu zobowiązuje się do zakupu i stosowania ROUNDUP READY czyli zmodyfikowanych nasion, które są odporne na działanie Roundupu !!!

Czy ktoś nam – konsumentom o tym mówi ???
Czy gdzieś widzicie jakieś oznaczenia na produktach ?

Ale to nie wszystko

GMO JEST NICZYM W STOSUNKU DO TEGO CO DZIEJE SIĘ DALEJ.

Teraz dopiero otworzysz szeroko oczy !!!

3. DESYKACJA (czyli osuszanie).

Desykacja to jest stosowanie środków chemicznych (desykantów) w celu wysuszenia roślin przed zbiorem.

Zabieg ten ma zastosowanie na plantacjach roślin o dużej i wolno wysychającej masie liści, jak m.in. koniczyna, lucerna, rzepak, słonecznik, nasienniki buraka, ziemniak na sadzeniaki, na 1-3 tygodnie przed zbiorem ( to cytat z Wikipedii – pl.wikipedia.org/wiki/Desykacja).

A do tej  tzw. desykacji rolnicy używają właśnie ROUNDUPU !!!
Tak, dobrze czytasz.

Tego samego Roundupu, który jest silnym, środkiem chwastobójczym.No dobrze, ale po co wysuszać rośliny przed żniwami środkiem chwastobójczym !

– Otóż, ziarno na polu nie dojrzewa równo (jedne części pola mogą mieć bardziej dojrzałe rośliny a inna część mniej).

– Dodatkowo przy koszeniu roślin jest dużo łodyg, które potrafią się wkręcić w maszynę co wydłuża czas żniw i zwiększa koszty w razie uszkodzenia maszyn. A przy naszej zmiennej pogodzie, trzeba się spieszyć, żeby rośliny nie zawilgotniały.

– wtedy w ruch na 2 tygodnie przed żniwami ruszają opryski Roundupem.
(pozwól że jeszcze dodam, że rolnicy na forach instruują się, że przed suszeniem roślin za pomocą Roundupu trzeba zrobić „SKLEJANIE” ziaren roślin (kolejnym herbicydem), które to ziarna potem będą na 2 tygodnie przed właściwymi żniwami jeszcze  DESYKOWANE.

O.K, dość tekstu.

Teraz krótka przerwa na film – dla mnie, mieszczucha ten FILM jest KOMPLETNIE PRZERAŻAJĄCY (gdy pomyślę, że ten herbicyd, który rozkłada się przez rok trafia wraz z jedzeniem do mojego organizmu)

OTO JAK WYGLĄDA DESYKACJA RZEPAKU

Proszę zobacz ile tego się dostaje do roślin (i nie jest to oprysk po brzegach pola, jak próbują niektórzy wmówić niewyedukowanym mieszczuchom ale lanie odbywa się po całości pola!!!).

Proszę również zauważyć, że Roundup, którym zawsze rolnicy dokonują desykacji (czyli wysuszenia) nie jest biodegradalny (rozpad trwa nawet rok).

A przecież ziarna mogą szybko trafić do przetwórstwa (i tak oto, mi.in. dlatego w 70 % próbek moczu Polaków znajdujemy się ten glifosat)

W minucie 1:19 zobaczysz jak wygląda już wysuszone Roundupem ziarno rzepaku (a wcześniej „miłego” oglądania jak leje się ten herbicyt na ziarno z którego potem wytłacza się, w tym przypadku olej rzepakowy – podobno „nasze złoto”)

I JESZCZE JEDNO PYTANIE SIĘ NASUWA – DLACZEGO ROLNICY TO ROBIĄ ?

Odpowiedź jest bardzo prosta – dla zysku:
szybciej kończą żniwa, mniej mają strat w uprawach, nie muszą się męczyć przy żniwach no i więcej zarabiają (nawet Monsanto jest ostatnio bardzo łaskawe i poszło rolnikom na rękę, drastycznie obniżając ceny Roundupu).

Dodatkowo Monsanto dba oto aby rolnicy nie mieli żadnych wątpliwości, żeby byli przekonani, że gdy będą stosować ten herbicyd zgodnie z instrukcją to nic się złego nie stanie.

A co na to naukowcy ?
Przeczytasz pod drugim filmem (lub wysłuchaj na filmie)

Zapraszam Cię do świata wg Monsanto. Obejrzyj I i II filmZapraszam na drugi film (tym razem długi) ale pokazuje wszystko na temat tego …
(no właśnie… jak to nazwać ? – może zaproponujecie w komentarzu bo mi już zabrakło sił.
Dla mnie to jakiś makabryczny koszmar.

Do niedawna nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego co to jest Roundup.
Pytam się, dlaczego nikt nie daje nam -konsumentom możliwości wyboru – nie ma oznaczeń na produktach, że użyto tego herbicydu !!!


NASUWA SIĘ PYTANIE – CO JEDZĄ ROLNICY, KTÓRZY STOSUJĄ TEN ROUNDUP ?

Ostatnio dowiedziałam się, że do niektórych rolników dociera z czym mają do czynienia.
A wiecie dlaczego ? … bo zapadają na choroby nowotworowe.
A tak miało być pięknie i zdrowo… ale jak widać wg. Monsanto

W Caen, w północnej Francji, mieści się uniwersytet, gdzie badano wpływ tego najbardziej powszechnego hericydu na zdrowie.

– Podczas badań naukowcy stwierdzili, że „Roundup należy do głównych substancji skażających wodę i żywność. Badamy minimalne dawki Roundupu. Dokładnie takie, jak w produktach spożywczych, zawierających GMO.

W badaniach okazało się, że Roundup, w bardzo małym stężeniu – takim jak występuje w GMO – a nawet 800 razy mniejszym, zabija komórki człowieka w krótkim czasie: 2-3 dni.

W jeszcze mniejszym stężeniu Roundup zaburzał system hormonalny, blokując wydzielanie hormonów płciowych w komórkach, jak też samo działanie tych hormonów w komórkach. To bardzo ważne, bo hormony te mają kluczowe znaczenie dla płodu ludzkiego. Bez nich nie jest możliwe ukształtowanie się narządów płciowych noworodka.

Roundup zaburza przebieg ciąży i powoduje poronienia” – mówi Gilles-Eric Seralini, biolog molekularny, Uniwersytet w Caen.

SZOKUJĄCA CHCIWOŚĆ

A tymczasem jeden z naszych rolników mówi:
Roundup stosuję do desykacji (osuszania) rzepaku, pszenicy. Rocznie zużywam go ok. 500 litrów„.
(źródła na końcu artykułu)
A dlaczego to robią ?
To proste – DLA ZYSKU i wygody.
Nie trzeba obchwaszczać – wystarczy wylać roundup
To nic, że miał się rozkładać, być biodegradowalny (a nie jest – już nawet ta informacja zniknęła z etykiet), że miał być nieszkodliwy – a nie jest (właśnie Mosanto przegrało pół miliarda dolarów w procesie wytoczonym przez ogrodnika, który stosował ten herbicyt i udowodnił, że z jego powodu zachorował na raka).

Wiedziałaś / wiedziałeś o tym ???
Co o tym sądzisz ?

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródlo: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje