Szokująca historia szczepionki na HPV GARDASIL, leków na artretyzm i zapalenie wątroby-lobbing i korupcja

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

„Dzięki szczepionce twoja córka nie umrze” oto hasło, pod którym producent szczepionki Gardasil zaczął wielką kampanię na całym świecie Wiedziano, że strach napędza sprzedaż, że gdy matki się boją, to zaszczepią swoje córki.

Jak działa BIG PHARMA, czyli bajka o epidemii virusa HPV i raka szyjki macicy a także o lekach na artretyzm i zapalenie wątroby

Szczepionka Gardasil (znana jako Silgard) sprzedaje się jak to określił rozmówca w filmie „dzięki bajce o epidemii” wirusa HPV i raka szyjki macicy. A tymczasem zachorowalność na tego raka spada i nie może być mowy o epidemii.

Rak szyjki macicy stał się nagle wszędzie i jednocześnie wrogiem numer 1 i zaczęła się szeroka kampania. Jak mówią narratorzy filmu emitowanego w stacji Planete+ „Cudowny Lek”: „Zysk i zadowolenie akcjonariuszy stały się ważniejsze od ewentualnego wpływu Gardasilu na zdrowie ludzi”.
Film na końcu artykułu. I niespodzianka … zaskakujące zakończenie, czyli jaki wpływ na wielkość firmy Merc miały te wszystkie wydarzenia. Zapewniam, że się zdziwisz.

Oto jak wprowadzano szczepionkę na HPV-Gardasil/Silgard, lek na artretyzm (określany jako największe kłamstwo) oraz lek na wirusowe zapalenie wątroby. Korupcja, lobbing i kupowanie polityków
hotto.pl-szczepionka-na-wirusa-szyjki-macicy-hpv

Amerykański Gubernator Stanu Teksas R. Perry nakazał 6 lutego 2007 wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciwko HPV. Dzięki tej ustawie producent szczepionki Merck zarobił miliardy dolarów. A jak mówi jeden z rozmówców w filmie (Roy Poses, profesor medycyny z Uniwersytetu Browna, który powołał Fundację Przejrzystości w Badaniach Naukowych),  sam „Gubernator Perry zarobił pięciocyfrową kwotę, jako darowiznę od Political Action Commity, powiązanego z Merck a jego dawny szef sztabu został zatrudniony w Merck na stanowisku lobbysty”.

Nie tylko R. Perry promował szczepionkę przeciwko HPV. Nagle dziesiątki parlamentarzystów zaczęło walczyć o dopuszczenie szczepionki Gardasil. W Europie szczepionka została dopuszczona na całym kontynencie. Wielu polityków dało się uwieść. A tymczasem nikt nie znał skali skuteczności szczepionki.

Przykładowo w Hiszpanii, która jest najmniej dotknięta rakiem szyjki macicy HPV, wprowadzono obowiązek szczepień na raka szyjki macicy szczepionką Gardasil.

Tymczasem fakty są inne !!!
Zarażonych wirusem HPV jest zaledwie 2,5% całej światowej populacji kobiet. W 90% wirus ten ulega sam regresji a u pozostałych odpowiada za 70% raków. Proszę zauważyć z 2,5% wszystkich kobiet na świecie tylko 10% zapadnie na raka ale tylko u 70% z tych 10% będzie to rak szyjki macicy!!!

We Francji po rozpoczęciu szczepień tysiące dziewcząt zgłaszało NOP (powikłania poszczepienne). Od początku wszędzie Gardasil wzbudzał wiele kontrowersji. Zatorowość płucna, zapalenia trzustki, śmierć – trudno wprost udowodnić wpływ Gardasilu. Kraje nordyckie miały monitorować przez 10 lat od wprowadzenia szczepionki osoby zaszczepione ale badań nie opublikowano. U osób, które udało się obserwować szczepionka była skuteczna ale dotyczyło to zaledwie 500 dziewcząt. Reszta nie jest znana.

Badania cytologiczne wykrywają zmiany wcześniej dlatego szczepionka nie jest potrzebna
A tymczasem gdy badania cytologiczne, które wykrywają wcześniej raka szyjki macicy są bardzo tanie, szczepionka Gardasil wg narratorów filmu w niektórych krajach kosztowała podatników 1 mld dolarów.

Bernard Dalbergue, jest lekarzem, 20 lat pracował w przemyśle farmaceutycznym, ostatnio w grupie Merck & Company. Wyrażał stanowisko laboratorium w sprawie leków. Przyszedł do Mercka w 2009 roku, 2 lata po światowej premierze szczepionki Gardasil, znanej też jako Silgard. „Cudownej szczepionce sprzyjali niemal wszyscy politycy na świecie„.

Od początku wiedzieliśmy, że ktoś potężny pociąga za sznurki.”... „Kto decyduje o badaniach? – Firmy farmaceutyczneZobaczyłem to kiedy przyszedłem do Ministerstwa. Porządkiem działań politycznych kierowały niezauważalne działania, które wydawały się całkiem naturalne.
Producenci sterują politykami gdy tylko zajdzie potrzeba. W ten sposób panują nad sytuacją. W rzeczywistości wywierają wpływ na wszystkich polityków, od głowy państwa, aż po sam dół drabiny. Tak działają. (
Ildefonso Hernandez Aguado dyrektor ds. zdrowia publicznego w Ministerstwie Zdrowia, 2008 – 2011).

Bądź na bieżąco >>> hotto.pl>>> , czyli ZNANE i POPULARNE W INTERNECIE Domowe Sposoby na Zdrowie i Urodę – każdego dnia nowe i trendujące informacje – dlatego na facebook(u) koniecznie >>>
POLUB STRONĘ hotto

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

 

Widziałem jak na moich znajomych wywierano bezpośrednie naciski by zmienili opinię w sprawie poparcia dla przemysłu farmaceutycznego.”  Widział Pan? Na własne oczy.” (Ildefonso Hernandez Aguado)

„… Brak badań laboratoryjnych, które pozwoliłyby na próby kliniczne i to mnie przeraziło. Skrupulatnie zaplanowali dotarcie do wszystkich organizacji, które mogłyby mieć wpływ na procesy decyzyjne związane ze szczepieniami. Chcieli zadbać by społeczeństwo entuzjastycznie przyjęło Gardasil. Pierwszym celem lobbystów byli amerykańscy politycy. W Europie „lek” dopuszczono na całym kontynencie. Już od wielu lat decyzje podejmuje Europejska Agencja Leków a nie poszczególne państwa, która jest w 80% finansowana przez laboratoria farmaceutyczne…Im więcej leków dopuści Agencja tym więcej ma pieniędzy ” (Diane Harper – Profesor medycyny Uniwersytet Louisville – Światowy ekspert od wirusa HPV)

Obecnie Merck planuje wprowadzenie nowej szczepionki w miejsce planowanego wycofania szczepionki Gardasil.

Zobacz ten film


Szczepionka przeciwko HPV – Gardasil / Silgard… przez Atena7777-Szczepienia

Ale to nie wszystko – VIOXX – lek na artretyzm, który wg narratorów dalszej części filmu okazał się największym kłamstwem.
Merck przedstawił to jako super aspirynę, która daje mniej skutków ubocznych dla przewodu pokarmowego. I znów wszyscy dali się zwieść. A tymczasem ludzie zaczęli umierać po zażywaniu VIOXXu i zaczęli skarżyć firmę Merck. Więc firma Merck zaczęła kampanię przeciwko tym, którzy nie popierali leku. Przeciwnicy byli ośmieszani i dyskredytowani. Jednak pomimo tej kampanii przypadków śmiertelnych było coraz więcej, w efekcie czego Merck wycofał lek z rynku.

Znaleziono kolejną niszę, tym razem wartą na 1 mld USD – w 2009 Merc wprowadził VICTRELISS – lek na wirusowe zapalenie wątroby.
I zaczął się wyścig z konkurencją. W kwietniu 2010 Victreliss został zgłoszony do obrotu. Rozpoczęto szeroką kampanię i lek wprowadzono w UE.
Wg narratorów filmu nie było przesłanek, że lek jest skuteczny, bo dawał powikłania i był kosztowny dla podatników ale Merckowi dał wielkie zyski.

!!!! A teraz zaskakujące zakończenie – jak dla mnie niespodzianka !!!!
Jak myślisz, czy te wszystkie „wpadki” firmy Merck bardzo jej zaszkodziły ?
Otóż może się zdziwisz, ale nie.
Okazuje się, że mimo, że Merck wypłacił 4,5 mld USD odszkodowań (bez orzekania o winie firmy – gdyby nie to, Merck musiałby wypłacić 50 mld USD odszkodowań), mimo licznych oskarżeń i złej opinii wśród pacjentów, mimo wielu powikłań poszczepiennych, kiedy wybuchł skandal z VIOXX kapitalizacja Mercka wynosiła 40-50 mld USD.
Obecnie firma Merck jest jeszcze potężniejsza niż przed skandalem z VIOXX i  jest warta ponad 140 mld USD !

 

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.

loading…


żródło: http://dai.ly/x5dlzjm

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje