Dokumenty z których wynika, że tiomersal w szczepionkach powoduje autyzm-cz.2

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

Przeprowadzona analiza danych dotyczących szczepień 400.000 dzieci w USA szczepionkami, w których jako konserwantu użyto tiormersalu, POTWIERDZIŁA BARDZO WYSOKIE RYZYKO WYSTĄPIENIA AUTYZMU, ZABURZEŃ SNU I ZABURZEŃ MOWY więcej tutaj >>> Obecnie w USA na autyzm cierpi ponad 1,5 mln osób, leczenie których kosztuje blisko 250 mld euro ! Warto również zauważyć znaczący wzrost ilości pozwów sądowych przeciwko firmom farmaceutycznym rodziców dzieci chorych na autyzm. „Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ PRZECIWKO 10 CHOROBOM, gdy doliczymy nieobowiązkowe, będzie ich RAZEM 26 SZCZEPIEŃ w pierwszych 24 miesiącach życia. Dla 4 kg niemowlęcia będzie to dawka Hg 125 razy większa niż uznana za bezpieczną dla dorosłej osoby. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień (z listu neurobiolog prof. Doroty Majewskiej).


Jak podaje neurobiolog prof. Dorota Majewska, prowadząca badania nad autyzmem i tiomersalem, która domaga się zracjonalizowania szczepień, w swoim liście z 28.11.2008 do Zarządów: Towarzystwa Wakcynologii,  Polskiego Towarzystwa Pediatry, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa (cała treść listu prof. Majewskiej >>>) ...”Sprawą związku thimerosalu z autyzmem zainteresował się Komitet Izby Reprezentantów USA o Spraw Reform Rządu, który w raporcie „Mercury in Medicine Report” z 21 maja, 2003 – Konkluzje tego raportu były jednoznaczne:Thimerosal używany jako konserwant w szczepionkach jest bezpośrednio odpowiedzialny za epidemię autyzmu (http://www.aapsonline.org/vaccines/mercinmed.pdf ) i dalej
W 2007 r. dr Julie Gerberding, Dyrektor Naczelna CDC (powołana w 2002), przyznała w CNN, że szczepionki mogą powodować autyzm w populacji wrażliwych dzieci”.

hotto.pl-szczepic-czy-nie-szczepic-dzieci-prawda-o-szczepionkach-i-szczepieniach

Profesor Maria Dorota Majewska o szczepieniach


Pani profesor Maria Majewska jest neurobiologiem i zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy. Jak Pani Profesor pisze o sobie „Jako jedyna osoba w Polsce wygrałam w drodze konkursu prestiżowy grant Komisji  Europejskiej (Marie Curie Chair) na prowadzenie badań nad biologią autyzmu i potencjalną rolą thimerosalu w patogenezie tej choroby.Realizuję ten projekt we współpracy w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, bowiem tu znajduje się Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, która opiekuje się dziećmi autystycznymi.”

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...
A oto co dalej pisze w w/w liście Pani Profesor Majewska …”Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ PRZECIWKO 10 CHOROBOM: gruźlicy,żółtaczce B, błonicy, krztuścowi, tężcowi, polio, odrze, śwince, różyczce i zakażeniom Haemofilus influenzae b. Dodatkowo zalecane są szczepienia przeciw: Streptococus pneumoniae, Neisseria meningitidis, rotavirus, influenza virus, herpes virus varicellae, i hepatitis A virus, co może stanowić razem liczbę 26 SZCZEPIEŃ w pierwszych 24 miesiącach życia. Dla 4 kg niemowlęcia będzie to dawka Hg 125 razy większa niż uznana za bezpieczną dla dorosłej osoby. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień i zostały trwale okaleczone chorobą autoimmunologiczną zwaną Syndromem Wojny Zatokowej 2000, 320:1363-1367. Raport komisji ekspertów Kongresu USA z 17 listopada 2008 (http://sph.bu.edu/insider/images/stories/resources/annual_reports/GWI%20and%20Health%20of%20GW%20Veterans_RAC-GWVI%20Report_2008.pdf).
Większość krajów zachodnich wycofała szczepionki z thimerosalem z powodu ich szkodliwości w r. 2000, a kraje skandynawskie ok. r.1990. Dopuszczenie na polski rynek szczepionek z tym związkiem w obecnym czasie, gdy dobrze znana jest jego toksyczność, jest nie do przyjęcia.
Od 2001 r. było w Polsce szereg poselskich interpelacji do Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepionek z thimerosalem i zakupu toksycznej szczepionki Euvax B, ale były one systematycznie odrzucane przez kolejne rządy. Polska Konstytucja jak i prawo UE gwarantuje obywatelom ochronę życia i zdrowia, nienaruszalność osobistą, prawo do decydowania o własnym życiu i do wychowywania swych dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Podczas gdy w krajach Europy Zachodniej szczepienia dzieci są dobrowolne, w Polsce stosuje się terror wobec rodziców, którzy świadomie nie chcą szczepić swych dzieci. Można się o tym przekonać,czytając dramatyczne wypowiedzi na forach dla rodziców. Ciekawe jednak, że gdy rodzice żądają od lekarzy lub Sanepidu potwierdzenia na piśmie, że biorą na siebie pełną odpowiedzialność za możliwe okaleczenie lub uśmiercenie dziecka szczepionką, wszyscy odmawiają podpisania takiego dokumentu.
W europejskich krajach zachodnich na ogół nie szczepi się noworodków i od dawna nie stosuje się rtęci w szczepionkach.
W krajach skandynawskich, które od lat cieszą się najlepszymi wskaźnikami zdrowotności społeczeństwa oraz najmniejszą umieralnością niemowląt, szczepienia są dobrowolne i niemowlęta otrzymują pierwsze w 3 miesiącu życia lub później; Euvac: http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/sweden.html.
W pierwszych 12 miesiącach życia otrzymują one tylko 9 zalecanych szczepień: DTaP, IPV i Hib, a w 18 miesiącu – dodatkowo MMR. Czesi mają podobnie racjonalny i oszczędny kalendarz szczepień. Stosują wprawdzie BCG w pierwszych 6 tygodniach życia, ale pozostałe szczepienia zaczynają dopiero w 13 tygodniu. Prawdopodobnie w dużej mierze dzięki temu umieralność niemowląt jest tam zbliżona do skandynawskiej i wynosi około 3 na 1000 zdrowych urodzeń.
Jak wynika z danych PZH (Państwowego Instytutu Higieny) oraz WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), w Polsce pomimo wysokiego odsetka zaszczepionych (ok. 98%),nadal tysiące dzieci każdego roku chorują na choroby zakaźne: świnkę, różyczkę, szkarlatynę, krztusiec, co dowodzi, że skuteczność stosowanych szczepionek jest wątpliwa. Nie mniej nikt dziś nie umiera na te choroby – co pokazuje, że obecnie można je skutecznie leczyć.
Cała treść listu prof. Doroty Majewskiej tutaj >>>
A oto okazało się, że to co uznawano za teorię spiskową stało się faktem. Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zostało zmuszone do opublikowania dokumentów z których jasno wynika, że thimerosal (tiomersal) – konserwant na bazie rtęci – konserwujący szczepionki powoduje autyzm. Przeprowadzona analiza danych dotyczących szczepień 400.000 dzieci w USA szczepionkami, w których jako konserwantu użyto tiormersalu, potwierdziła bardzo wysokie ryzyko wystąpienia autyzmu, zaburzeń snu i zaburzeń mowywięcej tutaj >>>.
Zobacz w jakich szczepionkach dopuszczonych w Polsce znajduje się thimerosal  gdy tymczasem większość krajów zachodnich wycofała szczepionki z thimerosalem) – więcej tutaj >>>
Zobacz też inne wpisy i jeśli możesz polub bloga i udostępnij. Z góry dziękuję.

loading…


Zapisz

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje