BIG PHARMA i Prawdziwa Historia Chemioterapii i Farmaceutycznego Monopolu. WSTRZĄSAJĄCY FILM

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

BIG PHARMA i  Szokująca, Prawdziwa Historia Chemioterapii oraz Farmaceutycznego Monopolu – WSTRZĄSAJĄCY  FILM  i DANE – zobacz to koniecznie

W tym roku około 1,685.210 nowych przypadków raka zostanie zdiagnozowanych w samych tylko Stanach Zjednoczonych, a około 600 tysięcy osób umrze z powodu tej choroby. Liczba nowych przypadków raka to 454,8 na 100 tysięcy mężczyzn i kobiet rocznie (na podstawie danych z lat 2008-2010).

Niestety mężczyźni są w gorszej sytuacji – mają prawie 50 % szans zachorowania na raka w pewnym momencie w ciągu swojego życia, a kobiety mają 1/3 szansy.”
( Źródło: cancer.org/acs/groups/ content/@research/documents /document/acspc-047079.pdf)
Straszne to, prawda?

hotto.pl-big-pharma-Prawdziwa-Historia-Chemioterapii-i-Monopolu-Farmaceutycznego-cala-prawda-o-raku-film

Nie jest tajemnicą, że mała grupa korporacji zdominowała niemal każdy aspekt naszego życia, począwszy od energii do nauki, aż do współczesnej opieki zdrowotnej.

Mówi się dzisiaj o zaledwie OŚMIU najbogatszych ludziach świata, którzy w swoich rękach trzymają 50% bogactwa świata (Garstka ośmiu najbogatszych miliarderów świata na czele z Billem Gatesem dysponuje majątkiem o wartości 426 mld dolarów.

To tyle samo co dorobek życia 3,6 mld ludzi na świecie – informuje organizacja Oxfam. Pomiędzy 1988 a 2011 rokiem dochód najbiedniejszych dziesięciu procent ludzi wzrósł o 65 dolarów. Dochody najbogatszego procenta wzrosły w tym samym czasie o 11 800 dolarów. Blisko 182-krotnie. http://www.newsweek.pl/biznes/osmiu-najbogatszych-ludzi-swiata-ma-taki-majatek-co-biedniejsza-polowa-ludzkosci,artykuly,403677,1.html )

PRZEMYSŁ RAKA

Linus Pauling, doktor, dwukrotny noblista w dziedzinie chemii powiedział, że „badania raka są w dużej mierze oszustwem i że główne organizacje badawcze nad rakiem niewłaściwie wypełniają swoje obowiązki wobec ludzi„. ( źródło: paulingblog.files.wordpress.com/2008/10/outrage-19861.jpg )

Dr John Bailer, który spędził 20 lat w zarządzie National Cancer Institute, a także jest byłym redaktorem jego pisma, publicznie stwierdził w spotkaniu American Association for Advancement of Science, że:

Moja ogólna ocena jest taka, że krajowy program raka należy oceniać jako katastrofę. Całe nasze badania raka w ciągu ostatnich 20 lat to była całkowita porażka. ” (Źródło:vivisectionresearch.ca/Cancer%20Research%20a%20Super%20Fraud.pdf )

Tych kilka cytatów nie powie wszystkiego o tym, co się dzieje, ale ten ten film „Prawda o raku” przedstawia prawdę o przemyśle raka .

Film „Prawda o Raku” zawiera wywiady z wybitnymi specjalistami z zakresu zdrowia z całego świata, dzięki czemu można usłyszeć to co ważne bezpośrednio z ich ust . Autorzy filmu przeprowadzili wywiady z setką ekspertów z ponad 20 krajów świata.

Eksperci ci bardzo krytycznie wypowiadają się na temat edukacji medycznej.
Uważają że szkoły medyczne są głównie narzędziem prania mózgów przez firmy farmaceutyczne.

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

Należy sobie postawić pytanie:

Dlaczego współczesna medycyna jest tak mocno nastawiona na sprzedaż medykamentów?
Nie dzieje się tak tylko dlatego, że oparty o patenty przemysł petro-chemiczny jest nadrzędny dla medycyny ale z powodu monopolu medycznego jaki powstał przeszło 100 lat temu.

Lekarze zarabiają na przepisywaniu recept.

Ponad sto lat temu, kształt obecnej medycynie nadały dwie fundacje, Carnegiego i Rockefellera, przejmując kontrolę nad systemem edukacji, promując chemiczne podejście do leczenia.

W efekcie tego zlikwidowano wiele różnorodnych metod i sposobów (szkół) leczenie a stworzono jednolitą „słuszną” metodę opartą o leki syntetyczne, które są patentowane i generują olbrzymie zyski dla producentów tych leków (w tym obu wyżej wspomnianych fundacji i firm z nimi powiązanych).Głównym celem stało się nie leczenie ale zarabianie pieniędzy.
Szkoły medyczne, które uczyły zgodnie z wypracowaną przez obie fundacje linią zaczęły otrzymywać ogromne pieniądze i dzięki temu rozkwitać. Wymagano od tych szkół wyłącznie kształcenia w oparciu o leki farmaceutyczne z pominięciem medycyny naturalnej.

W efekcie tych działań w USA do 1925 roku ponad 10.000 zielarzy zostało bez pracy a do 1940 roku 1.500 kręgarzy zostało oskarżonych o praktykowanie szarlataństwa.
Jeden z ekspertów Dr J Wright mówi obecnie „uczyliśmy się o zdrowym odżywaniu przez jedną godzinę w czasie całych studiów„.
Sprawdź też >>> „Od 1930 roku znane są przyczyny raka-dlaczego są ukrywane”

Kto nie kończył szkół medycznych zgodnych z ustaloną linią nie mógł zostać lekarzem.

Tak oto powstał ten monopol.

10 największych firm farmaceutycznych dzisiaj, czyli tzw. BIG PHARMA – warto wiedzieć:
1. Johnson & Johnson
2. Novartis
3. Roche
4. Pfizer
5. Sanofi
6. Merck
7. GSK (GlaxoSmithKline)
8. AstraZeneca
9. Bayer
10. Gilead Sciences

Co ciekawe wśród tych 10 największych firm farmaceutycznych (BIG PHARMA) siedem z nich jako wiodące leki ma w swojej ofercie te związane z onkologią i leczeniem raka!

Ważne jest znać historię dzisiejszej medycyny, żeby zrozumieć dlaczego rak stał się głównym elementem tego systemu zarabiania pieniędzy, wielkiego biznesu, który kwitnie dopóki istnieją choroby (nawet te wymyślane, o których także w tym filmie).

Nie przegap wstrząsającej historii o początkach chemioterapii, której narodziny wiążą się z produkcją i użyciem gazu musztardowego (od 18 minuty filmu).

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródlo: zdrowie.hotto.pl

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje