NATURALNA PUŁAPKA NA KOMARY. CO ODSTRASZA A CO PRZYCIĄGA KOMARY. DLACZEGO KOMARY GRYZĄ (NIEKTÓRYCH) A INNYCH NIE.

Udostępnij
    Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania „...mogę podsumować moje odchudzanie. Minęły 3 miesiące. I mam SUPER REZULTAT ! W sumie w ciągu 3 miesięcy (i tydzień) schudłam… ponad 15 kg (a dokładniej SCHUDŁAM AŻ 15,2 kg!). Jak dla mnie to rewelacja!....>>>"

NATURALNA PUŁAPKA NA KOMARY i meszki. CO ODSTRASZA A CO PRZYCIĄGA KOMARY. DLACZEGO KOMARY GRYZĄ (NIEKTÓRYCH) A INNYCH NIE.

Jeśli czułeś się już kiedyś ulubionym pokarmem komarów, powinieneś wiedzieć, że prawdopodobnie masz rację.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które są zawsze pokąsane przez komary, podczas gdy wszyscy wokół ciebie są nietknięci, to wiedz, że możesz temu zaradzić.

HOTTO.PL-PULAPKA-NA-KOMARY

Zaskakujące powody, dla których komary gryzą niektórych ludzi a innych nie tykają, czyli CO PRZYCIĄGA a CO ODSTRASZA KOMARY. Własna PUŁAPKA NA KOMARY i ODSTRASZACZ. ROŚLINY ODSTRASZAJĄCE KOMARY – WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ, ABY POZBYĆ SIĘ KOMARÓW (a przy okazji meszek)

Wygląda na to, że niektórzy ludzie są po prostu bardziej atrakcyjni dla komarów niż inni, i oto dlaczego.

CO PRZYCIĄGA KOMARY

1. Komary są przyciągane przez dwutlenek węgla – Te natrętne owady są przyciągane przez dwutlenek węgla, który wydychamy, więc za każdym razem, gdy zwiększasz częstotliwość oddychania, na przykład podczas ćwiczeń stajesz się ich celem.

2. Przyciąga je pot – Kwas mlekowy w pocie przyciąga komary, a im więcej się pocisz, tym bardziej cię lubią.

3. Spożywanie alkoholu – Komary uwielbiają zwiększoną zawartość etanolu w naszym pocie, więc znajdą cię, gdy będziesz cieszyć się kieliszkiem wina lub piwem na zewnątrz.

4. Bakterie – Podczas gdy niektóre bakterie w naszym ciele przyciągają te irytujące owady, inne odstraszają je. Badania wykazały, że komary są przyciągane przez bakterie Staphylococcus i Pseudomonas aeruginosa.

5. Komary grupa krwi – badania z 2003 roku wykazały, że ludzie z typem 0 krwi najbardziej przyciągają komary. Ilekroć komar nas gryzie, uwalnia w ranie ślinę.
Zawiera ona antykoagulant, który wspomaga prawidłowe krążenie krwi.

JAK ZAPOBIEC UKĄSZENIOM KOMARÓW I CO ODSTRASZA KOMARY

Według dr Nory Besansky, profesora działu nauk biologicznych Notre Dame:

„Najprostszym, aczkolwiek niewygodnym gdy jest ciepło, sposobem uniknania ukąszeń jest umieszczenie bariery pomiędzy skórą i komarem – czyli założenie okrycia z rękawami i długich spodni. Jeszcze lepszą ochroną jest zastosowanie na tych ubraniach skutecznego środka odstraszającego komary. ”

I. NA KOMARY DEET (ale czy na pewno ?)

Większość środków odstraszających owady zawiera substancję czynną DEET, która wiąże się z poważnym zagrożeniem dla zdrowia:

„Badania laboratoryjne przeprowadzone od przeglądu EPA z 1998 roku sugerują, że ekspozycja DEET może wpływać na układ nerwowy szczurów.

Ludzie, którzy używają DEET codziennie zgłaszali takie objawy jak : wysypki, zawroty głowy, trudności z koncentracją i bóle głowy. Badania wykorzystujące DEET wraz z permetryną pestycydową wzbudziły obawy, że DEET może powodować uszkodzenia neurologiczne i zmiany epigenetyczne.

Mimo to, po przejrzeniu dowodów, grupa robocza EWG stwierdziła, że DEET jest ogólnie bezpieczniejszy, niż wiele osób przyjmuje i pozostaje realną opcją dla ludzi na obszarach zarażonych szkodnikami wywołującymi choroby. ”
II. KOMARY – DOMOWE SPOSOBY NA KOMARY

Zwróć swoją uwagę na naturalne alternatywy tych środków, takie które można nakładać na skórę. Są to:

1. Olejek lawendowy, tymiankowy lub z drzewa herbacianego ze zwykłym olejem(oliwą) jako nośnikiem.

2. Olejek z eukaliptusa cytrynowego z olejem nośnikowym w stosunku 1:10.

3. Możesz też zapalić świece cytronellowe, aby trzymać komary z dala.

POPULARNE ARTYKUŁY, które również interesują innych:
loading...

4. Komary odstrasza również witamina B – możesz zacząć ją zażywać, szybko Twoja skóra będzie wydzielała zapach witaminy B.

5. Odstrasza komary również zapach czosnku

6. Inne kroki zapobiegawcze, które możesz podjąć:

– Zakładaj koszule z długim rękawem, skarpetki, spodnie i kapelusz, jeśli planujesz spędzić dłuższy czas na zewnątrz.

– Komary rozmnażają się w stojącej wodzie, dlatego należy usunąć z ogrodu wszystkie otwarte wiadra i inne pojemniki, w których może gromadzić się woda.

– Komary mają trudności z lądowaniem na wietrze, możesz więc włączyć wentylator.

– Rozważ zastosowanie w oknach moskitiery (zwłaszcza jeśli mieszkasz w pobliżu stawów czy innych wilgotnych miejsc.

III. ROŚLINY ODSTRASZAJĄCE KOMARY I MESZKI

Posadź w ogrodzie rośliny odstraszające komary (a przy okazji i meszki)

1. Oto lista roślin odstraszających komary i meszki: lawenda, koper włoski, tymianek, geranium, kocimiętka, bazylia, mięta, mitr pospolity, nagietek, komarzyca czyli plektrantus koleusowaty a nawet nagietek – sekret tych roślin odstraszających komary, muchy i meszki tkwi w olejkach eterycznych tych roślin.2. Komary nie zbliżają się także do ogrodów i balkonów, na których posadzono rośliny o zapachu cytrynowym: pysznogłówkę cytrynową, pelargonię wonną, palczatkę oraz melisę lekarską.

3. Znakomite rezultaty daje także posadzenie żeniszka meksykańskiego, z którego produkuje się ekstrakty będące podstawą aerozoli na uciążliwe komary.

Z TYCH W/W ZIÓŁ ZRÓB WYCIĄG I DODAJ DO SPRYSKIWACZA

Wystarczy natrzeć skórę lub ubranie w/w ziołami odstraszającymi komary albo opryskać ubranie lub ciało wyciągiem z tych ziół.
Taki wyciąg można uzyskać zaparzając te zioła (jak każde inne) a potem należy przelać do dowolnego spryskiwacza.

Czy wiesz … KIEDY KOMARY GRYZĄ
Komary zazwyczaj nie gryzą w ciągu dnia.
Ostrożność należy zachować wieczorem i wcześnie rano.

KOMARY PUŁAPKA, CZYLI JAK ZROBIĆ PUŁAPKĘ NA KOMARY

Potrzebujesz tylko trzy naturalne składniki i plastikową dwulitrową butelkę.

HOTTO.PL-PULAPKA-NA-KOMARY

Składniki PUŁAPKI NA KOMARY:
– szklanka letniej wody,
– 2 łyżeczki drożdży w proszku i
– 3-4 płaskie łyżki brązowego cukru
– plastikowa dwulitrowa butelka

PRZYGOTOWANIE PUŁAPKI NA KOMARY I ZASTOSOWANIE:
Najpierw przetnij butelkę tak aby potem wsunąć górną część do dolnej (stworzy się lejek), następnie wlej ciepłą wodę do butelki, wsyp brązowy  cukier, wymieszaj i ostudź, następnie wsyp drożdże w proszku.

Zaklej obydwie połączone części butelki taśmą klejącą aby komary nie mogły przedostawać się po bokach butelki.

I gotowe.
Twoja pułapka na komary może zostać użyta.
Postaw ją w dowolnym miejscu w domu, tam gdzie potrzebujesz.

Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.
loading...
Jak schudnąć 10-15 kg bez odchudzania zobacz więcej: hotto.pl #zdrowie #ciekawe #popularne #hotto #porady #kobieta #zdrowotne #przepisy #rady #metody #ciekawostki ... źródło:zdrowie

źródlo: zdrowie.hotto.pl
tagi: komary, na komary, komary kogo gryzą, komary a grupa krwi, komary grupa krwi, komary lecą do potu, komary pułapka, komary preparaty, komary środki odstraszające,
na komary deet, na komary raid, na komary do gniazdka, witamina b komary, wit b komary, komary czym sie zywia, komary czego nie lubią, komary co odstrasza, co odstrasza komary, komary co je odstrasza, komary domowe sposoby zwalczania, komary domowe sposoby, komary jak się pozbyć, komary jak sie ich pozbyc, komary jaka grupa krwi, komary jak z nimi walczyc, komary odstraszacz, komary zdjęcia, komary olejek, moskitery na komary

To lubię: | CoWartoZobaczyc | FreePhotos | ZDROWIE | Zdrowie-Uroda | hotto | HUMOR | Tajemnicze | ŚmieszneZwierzęta | BUZZ | PrzepisyNaZdrowie | ODCHUDZANIE | hot | CzasNaZioła | travelfreeads | OtoDlaczego | podróże | fun | Uroda | popularne | DlaKobiet | UrodaZdrowie | zwierzaki | WeightLoss | UlubioneInspiracje